Громадська рада Нацради висловила невдоволення рекламним роликом «Зеонбуду»

Перегляди: 2966
Додано: 2012-03-26 16:35:06 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:40:12 (admin)


Громадська рада при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення висловила невдоволення рекламним роликом про впровадження цифрового телебачення. Про це повідомляється на сайті Нацради.

 

Як уточнив «Телекритиці» секретар громадської ради Ігор Розкладай, на думку членів дорадчого органу, в ефірі розповсюджено ролик, який тільки заплутує глядачів. Члени ради вирішили звернутися до компанії «Зеонбуд» з проханням надати план інформаційної кампанії.

 

Також члени громадської ради обговорили закритість інформації щодо технічних умов для цифрових сет-топ-боксів. За словами члена ради Олександра Глущенка, вирішили звернутися до «Зеонбуду» з проханням надати технічні характеристики для кінцевого обладнання. «У Росії на сайті РТРС (оператор цифрового телебачення) розміщено файл, з якого виробнику чітко зрозуміло, яких пристроїв потребує ринок і що треба розробляти. А кінцевий абонент чітко розуміє, що він отримає. У нас на офіційному сайті провайдера така інформація наразі відсутня», - пояснив пан Глущенко «Телекритиці».

 

Крім того, члени громадської ради обговорили ситуацію щодо діяльності робочої групи, яка працює над новою редакцією закону «Про телебачення і радіомовлення» та висловили свої зауваження стосовно того, що не створено концепції розробки нового закону. Домовилися надавати робочій групі свої конкретні пропозиції щодо окремих норм.

 

Засідання громадської ради відбулося 23 березня. На ньому були присутні голова Павло Моісеєв, секретар Ігор Розкладай, та члени цього органу Олександр Глущенко, Олена Зеленська, Тетяна Котюжинська, Олександр Макарський, Оксана Приходько та Андрій Соломаха.


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>