Strong продав 250 тис. сет-топ-боксів, «Ромсат» дані не оприлюднює

Перегляди: 2594
Додано: 2012-09-14 11:59:00 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-24 04:38:31 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

У торгівельні мережі надійшло 400 тис. сет-топ-боксів – дані Держкомтелерадіо

Державний комітет телебачення і радіомовлення отримав 1 млн 384 тис. 907 заявок на отримання безкоштовних сет-топ-боксів. Такі дані оприлюднив 14 вересня на засіданні громадської ради при Держкомтелерадіо голова комітету Олександр Курдінович.

 

За даними Держкомтелерадіо, 600 тис. сет-топ-боксів надіслано «Укрпоштою» адресатам, 400 тис. - надійшло в торгівельні мережі.

 

Інформацію Олександра Курдіновича міжнародному форму «Цифрове мовлення в Україні» оприлюднила керівник центру законодавчих ініціатив Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова.

 

У роздрібних мережах України продано вже близько 250 тис. сет-топ-боксів компанії Strong Ukraine, повідомив на Цифровому форумі представник цього постачальника Олексій Петренко. Загалом з початку року Strong Ukraine поставив в Україні вже близько 1 млн цифрових ресиверів.

 

Компанія «Ромсат» дані щодо своїх поставок і продажів оприлюднити не змогла.

 

Strong Ukraine і «Ромсат» (а також наближена до неї компанія «РКІ - Консалтинг») - єдині компанії, які отримали ліцензію на оснащення своїх сет-топ-боксів системою кодування Irdeto. Ці ж компанії є переможцями тендерів Держкомтелерадіо на постачання сет-топ-боксів за бюджетні кошти. На запитання, чи не вважають вони ознакою монополізму те, що ліцензію Irdeto надано тільки їм, Олексій Петренко відповів: «Ми давно займалися цим питанням, тому ми були готові».

telekritika.ua

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>