Держкомтелерадіо клопотатиме в Нацраді про локальний мультиплекс на Вінничині
Перегляди: 1916
Додано: 2013-05-28 12:51:36 (E.v.g.)

Колегія Держкомтелерадіо на засіданні 28 травня констатувала відсутність у Вінницькій області стопроцентного покриття цифровим сигналом - через географічні особливості регіону. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держкомтелерадіо.

 

Зокрема, мешканці Могилів-Подільського, Хмільника, а також Ямпільського району мають труднощі з прийомом «цифри» та частково - аналоговим сигналом.

 

Члени колегії рекомендували Вінницькій ОДТРК активізувати співпрацю із місцевими кабельними операторами тощо. Також буде підготовлено звернення до Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо виявлення в цих районах вільного частотного ресурсу для розвитку локального мультиплексу.

 

За даними Держкомтелерадіо, на сьогодні на Вінниччині функціонує 5 передавальних центрів, що транслюють телепрограми в цифровому стандарті DVB-T2, майже 24 тисячі мешканців області забезпечено безкоштовними телетюнерами.

 

Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» охоплює аналоговим і цифровим сигналами відповідно 85% та 80% населення області.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>