Ігор Гужва прагне максимального покриття у цифрі для каналу свого холдингу

Перегляди: 2443
Додано: 2013-10-23 17:05:15 (E.v.g.)

Ігор Гужва прагне максимального покриття у цифрі для каналу свого холдингу

«Мультимедіа інвест груп» планує досягти максимального покриття у цифрі в Україні для створюваного каналу холдингу. Про це у коментарі «Телекритиці» розказав власник медіахолдингу Ігор Гужва.

 

Наразі компанія веде з регіональними мовниками, які тримали цифрові ліцензії, переговори щодо їх придбання. Як повідомляла «Телекритика», «Мультимедіа інвест груп» став власником двох телекомпаній ТОВ «Медіамережі» і ТОВ «Мультиплексресурс», що володіють ліцензіями на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві та Львові.

 

«Ми придбали компанії - ТОВ «Медіамережі» і ТОВ «Мультиплексресурс» в межах нашої стратегії з розширення мережі мовлення. Звісно, ми зацікавленні у придбанні цифрових ліцензій і досить давно ведемо перемовини з регіональними мовниками щодо можливої купівлі. Відповідно у Києві та Львові вони завершились вдало», - сказав пан Гужва.

 

За його словами, зараз придбані  регіональні канали продовжать своє мовлення: «З приводу того, який канал мовитиме на них у майбутньому - рішення приймемо окремо».

 

Ігор Гужва каже, що зараз вивчає ситуацію і не виключає того, що мережа його компанії збільшуватиметься й надалі. «У першу чергу нас цікавлять міста-мільйонники. Наше завдання - досягнути максимального покриття у цифрі по Україні.  Переговори зараз йдуть, але це не швидкий процес», - сказав він.

 

На запитання «Телекритики», чи має намір «Мультимедіа інвест груп» придбати компанію ТОВ «Медіаресурс», яка має ліцензію на мовлення в МХ-5 у Харкові (назва компанії подібна до вже придбаних мовників), пан Гужва зазначив, що на сьогодні не перебуває у процесі купівлі цієї компанії.

 

Нагадаємо, ТОВ «Медіамережі» володіє ліцензією на мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві з логотипом «Всі новини», а ТОВ «Мультиплексресурс» - в МХ-5 у Львові з логотипом «Захід новини». Обидві компанії, які до цього не мали досвіду в телевізійній сфері, отримали ліцензії на додатковому цифровому конкурсі у 2012 році.

 

Як відомо, холдинг Ігоря Гужви планує наступного року запустити на базі каналу UBR телеканал«Вести TV».

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>