«Аріадна ТВ» і «Новий формат ТВ» з мультиплексу МХ-5 теж поміняли власників і директорів

Перегляди: 2257
Додано: 2013-09-24 17:26:16 (E.v.g.)

Услід за компаніями «Лідер ТВ» і «ТВ Вибір» ще два мовники - «Новий формат ТВ» та «Аріадна ТВ», що володіють ліцензіями на місця в мультиплексі МХ-5, змінили власників, керівництво і склад редакційних рад. Зміни до ліцензій телекомпаній внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 вересня.

 

Відтепер власником і директором ТОВ «Новий формат ТВ» став Роман Савін. До цього телекомпанією володіли Віталій Морозов (33%) і Тетяна Сібілєва (67%), а директором був Володимир Денисенко.

 

Роман Савін є членом редакційної ради нового супутникового телеканалу «112-Україна», який запускає Олексій Семенов і власником якого є Андрій Подщипков. Він заперечує зв'язок «112-Україна» з медіахолдингом, який пов'язують із Сергієм Арбузовим. Нещодавно люди, причетні до «112-Україна»,стали власниками і директорами ще двох цифрових ліцензіатів з МХ-5 - «Лідер ТВ» і «ТВ Вибір».

 

До складу редакційної ради ТОВ «Новий формат ТВ» увійшли Олег Дмитрик і Руслана Пахалюк, натомість вибули Олег Гутиро і Олександр Шилов.

 

Власниками ТОВ «Аріадна ТВ» стали Ярослав Галатченко і Андрій Ковальчук. Раніше компанією володіли Віталій Морозов (33%) і Олександр Андріященко (67%). Пан Галатченко крім того очолив «Аріадну ТВ» замість Тетяни Сібілєвої.

 

У редакційній раді ТОВ «Аріадна ТВ» з'явилися Андрій Ковальчук і Євгенія Захарова замість Світлани Добровенко і Ольги Соколової.

 

Також ліцензію на переоформлення ліцензії подав ще один ліцензіат з МХ-5 - ТОВ «Партнер ТВ». Однак документи ще не пройшли розгляд у Нацраді.

 

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців директором «Партнер ТВ» уже вказано Андрія Подщипкова.

 

Як відомо, у серпні 2011 року на цифровому конкурсі на місця в мультиплексі МХ-5 з регіональним покриттям п'ять нових невідомих компаній отримали разом ліцензії на повноцінну загальнонаціональну мережу. Це компанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ». Є підозра, що ці компанії представляли єдиний проект, оскільки вони мали ідентичні концепції, а крім того, три з них мали одного співзасновника, а також директори одних компаній були співвласниками інших.

 

«Новий формат ТВ» володіє частотами в МХ-5 у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській і Харківській областях, «Аріадна ТВ» - у Житомирській, Київській, Полтавській, Сумській і Чернігівській областях.

 

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>