З телевізійної вежі в Чонгарі сигнал поширюватиметься на територію Криму

Перегляди: 1959
Додано: 2016-12-02 17:07:48 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-21 12:50:00 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

 

2 грудня у Херсонській області відбулося виїзне засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, під час якого було підбито підсумки здійсненої роботи та обговорено стратегічні напрямки діяльності на 2017 рік.

У заході взяли участь член Національної ради Сергій Костинський,  заступник Міністра інформаційної політики  України Артем Біденко, заступник Міністра у справах окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука і голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв.

У рамках засідання було закладено пам’ятний знак біля підніжжя 150-ти метрової телевізійної вежі у с. Чонгар Генічеського району, з якої буде подаватися сигнал на територію анексованого Криму та підсилено сигнал у південних районах області.

Член Нацради Сергій Костинський зазначив, що вже збудовано першу секцію вежі, упродовж місяця-двох вона буде готова остаточно.

Будівництво вежі відбувається у рамках виконання Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 роки, з метою захисту інформаційного простору держави на тимчасово окупованій території АР Крим.

Нагадаємо, 1 грудня Національна рада звернулася до УДЦР стосовно прорахунку цифрового телевізійного каналу у стандарті DVB-T2 у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області. Член Національної ради Сергій Костинський назвав це замовлення  знаковим. «Ми плануємо забезпечити Крим не лише радіомовленням, а й цифровим телебаченням. У жовтні було оголошено конкурс на чотири радіочастоти в Чонгарі, а сьогодні ми звертаємося за прорахунком телеканалу, який доставлятиме сигнал цифровим способом», – сказав він.

 

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>