Запрацювала Бахмутівська телевізійна вежа (оновлено)

Перегляди: 2567
Додано: 2017-08-22 12:43:05 (admin)
Оновлено: 2018-12-29 11:23:48 (admin)

dvb-t2-logo

 

Розпочато багатоканальне мовлення з використанням 40 телевізійного каналу (стандарт DVB-T2) у с. Бахмутівка Луганської області.

Склад мультиплексу: Правда ТуТ / 5-ий канал / Тоніс. Телеканал "ЛОТ" має бути згідно дозволів, але ще немає.

Також на 36 ТВК розпочато мовлення телеканалу "UA:Перший".

Також є мовлення у FM:

92.4 МГц - 1-ий канал НРУ

96.2 МГц - Країна FM

107.9 МГц - Русское Радио Україна

Інформацію надали krasffcheg та Segey12.

Як повідомляє сайт НР: Бахмутівську вежу на Луганщині відкрито

Представник Національної ради в Луганській області Володимир Горобець сьогодні під час відкриття вежі перебував у м. Щасті і переконався в тому, що сигнал українських теле- і радіоканалів досягає лінії розмежування, й охочі можуть його приймати без перешкод.

Голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що радіус дії встановлених передавачів становить 60 км, що дасть змогу забезпечити українським телерадіомовленням тимчасово окуповані населені пункти Станично-Луганського, Попаснянського районів, міста Луганськ, Голубівку, Кадіївку, Алчевськ, Брянку, Первомайськ, Слов’яносербський, частково Перевальський та Лутугинський райони.

Висота Бахмутівської вежі становить 134 метри. Завдяки введенню її в експлуатацію аудиторія українських телеканалів та радіостанцій у цьому прифронтовому регіоні зросла до 85 – 90 тис. людей. Наполовину збільшилося охоплення сигналом українських радіостанцій, більше ніж у чотири рази – охоплення сигналом аналогового телебачення.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>