Перша в Україні державна ФМ-радіостанція "Луцьк" відзначила 20-річчя

Перегляди: 1712
Додано: 2015-02-09 18:18:36 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 02:18:25 (E.v.g.)

 

Державна радіостанція FM-діапазону «Луцьк», яка створена і працює у складі Волинської державної телерадіокомпанії (ОДТРК), відзначає своє 20-річчя. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

 

У лютому 1995 року Волинська ОДТРК першою серед державних телерадіокомпаній отримала ліцензію на мовлення в FM-діапазоні. Ініціатором створення радіостанції став тодішній генеральний директор Волинської ОДТРК Святослав Пирожок.

Нині радіостанція «Луцьк» веде мовлення 24 годин на добу. Майже 70 відсотків волинян можуть слухати передачі радіо завдяки п'яти передавачам, розташованим на території області. Чують їх і мешканці прикордонних районів сусідніх Рівненської і Львівської областей. Розширює слухацьку аудиторію онлайн-трансляція.

 

Інформаційна й аналітична складові є нині визначальнимі в роботі радіостанції, зазначає Держкомтелерадіо.  В історії радіостанції «Луцьк» - багатогодинні марафони до Міжнародного дня білої тростини, Міжнародного дня захисту дітей, на підтримку української армії, у дні виборів до Верховної Ради і місцевих рад. У різні роки ефір радіо доповнювали програми ВВС, «Німецької хвилі», «Голосу Америки», «Польського радіо», з якими ВОДТРК мала співпрацю. Зараз інформаційну картину подій розширюють передачі «Громадського радіо».

 

Колишній журналіст радіостанції Василь Давиденко пішов добровольцем і зараз перебуває на сході України. Як сказала перший головний редактор радіостанції «Луцьк» Любов Жаловага, найщиріше бажання, яке можна загадати у день ювілею радіостанції,  - щоб колега повернувся додому живий. Всього у Збройних Силах України зараз перебувають троє працівників ВОДТРК.

 

Нагадаємо, голова Волинської обласної державної адміністрації (ОДА) Володимир Гунчик заявив, що адміністрація буде «боротися за частоти» українського телебачення та радіо на Волині. Голова ОДА відзначив, що у північних районах Волині через Білорусь мовить російське телебачення, водночас українське цифрове мовлення поки не має достатнього покриття. Над вирішенням цієї проблеми ОДА працюватиме в 2015 році.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>