Радіо «Мелодія» виграло першу апеляцію в Нацради і прокуратури

Перегляди: 2594
Додано: 2010-03-10 14:44:15 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:00:03 (E.v.g.)

 

20 березня Харківський апеляційний адміністративний суд відмовив в задоволенні апеляційних скарг Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та прокуратури Харківської області проти АТ «Онікс» (радіо «Мелодія»). Своєю ухвалою апеляційний суд залишив без змін постанову Харківського окружного адміністративного суду від 25 вересня 2009 року, яка забороняла анулювання ліцензії радіо «Мелодія». Про це ТК повідомив начальник юридичного відділу АТ «Онікс» Олександр Крижний.

 

Як повідомляла ТК, суд першої інстанції визнав недійсним рішення Нацради про анулювання ліцензії, а також частково недійсним рішення Нацради, згідно з яким був нарахований ліцензійний збір «Оніксу».

 

Олександр Крижний нагадує, що раніше Харківський окружний адміністративний суд розглянув ще кілька справ за позовами «Оніксу». Судові постанови визнали нечинними приписи Генеральної прокуратури про анулювання ліцензії радіо «Мелодія» і рішення Національної ради про констатацію факту втрати чинності ліцензії та оголошення конкурсу на частоти радіо «Мелодія».

 

«Крім цього, Харківським окружним адміністративним судом визнано нечинними рішення Національної ради про застосування санкцій у вигляді оголошення попереджень. Саме наявність даних рішень стало формальною причиною для неприйняття Національною радою рішення про продовження ліцензії радіо "Мелодія" на строк, встановлений Законом України "Про телебачення і радіомовлення"», - додав пан Крижний.

 

Також, як стало відомо від юриста радіо «Мелодія», Харківський окружний адміністративний суд постановою від 29 січня 2010 року зобов'язав Національну раду видати АТ «Онікс» ліцензію на мовлення з вказівкою строку дії ліцензії 10 років.

 

Як уточнили ТК в юридичному управлінні Національної ради, усі рішення Харківського окружного адміністративного суду, прийняті за позовами «Оніксу» проти Нацради, оскаржуються в апеляції, тож вони поки не набрали законної сили. 10 березня розглядалася лише одна з багатьох апеляційних скарг. Представники Нацради не знайомі з ухвалою апеляційного суду, оскільки не змогли бути присутніми на засіданні.

 

«Ми готові до оскарження у Вищому адміністративному суді, тому що ми захищаємо позицію держави», - наголосив начальник юридичного управління Михайло Пушкаренко.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>