«Мелодія» підозрює, що з «Новим обрієм» пов’язані члени Нацради

Перегляди: 2493
Додано: 2011-03-23 11:12:52 (Zheka)
Оновлено: 2018-12-16 15:41:13 (admin)

Колектив радіомережі «Мелодія» підозрює, що засновники і керівництво ДП «Новий обрій», яке виграло 55 частот на останньому конкурсі, пов'язані з членами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Такий висновок можна зробити з листа трудового колективу «Мелодії» до голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського, підписаного директором радіокомпанії Надією Пілютіковою.

 

«Ми вважаємо, що через певні корупційні складові Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 16 березня прийняла рішення виділити 55 радіочастот компанії "Новий Обрій", 12 з яких прораховані за власні кошти та належать Всеукраїнській радіомережі "Мелодія"», - йдеться в листі трудового колективу.

 

Колектив просить Валерія Хорошковського перевірити результати конкурсу на радіочастоти та підстави надання вперше такої значної кількості частот нікому невідомому новачку, а також з'ясувати особи засновників та керівництва ДП «Новий обрій і дослідити їхній зв'язок із членами Національної ради.

 

Також автори листа нагадують, що трудовий колектив «Мелодії» вже двічі - напередодні підбиття підсумків конкурсу і після визначення переможців - звертався до президента Віктора Януковича, але жодної відповіді на сьогодні не отримав. Тим часом до звернення долучилися діячі культури і творча інтелігенція.

 

Відтак, колектив «Мелодії» просить Валерія Хорошковського особисто доповісти Віктору Януковичу про ситуацію з частотами радіомережі та взяти під свій контроль передачу копій звернень главі держави.

 

Нагадаємо, 16 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на конкурсі віддала 12 з 15 частот, на яких мовила «Мелодія», новому гравцю - мережі «Новий обрій» (концепція «Супер-радіо»).

http://www.telekritika.ua/news/2011-03-23/61329Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>