1 липня Deutsche Welle припиняє трансляцію програм на радіо «Промінь»

Перегляди: 2056
Додано: 2011-06-30 13:00:43 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-16 15:35:14 (admin)

Однак продовжить співпрацю з НРКУ

З 1 липня Deutsche Welle припинять трансляцію на хвилях радіо «Промінь» Національної радіокомпанії України. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов.

 

За його словами, таке рішення прийняло керівництво Deutsche Welle. «У нас договірні відносини. Представники Deutsche Welle повідомили мене (про свої плани - ТК), я їм подякував, і ми переходимо на новий формат співпраці», - сказав Тарас Аврахов.

 

Нагадаємо, протягом кількох років програми Deutsche Welle виходили на радіо «Промінь» з 9:05 до 9:20 за київським часом на частоті 105,0 FM, з 17:30 до 17:45 - на середніх хвилях на частоті 783 кГц у Києві та, на УКХ, CX та через дротову мережу, у інших містах України.

 

Як розповів гендиректор НРКУ, нині розглядається варіант участі Deutsche Welle у проектах Першого каналу, зокрема, у програмі «Обрії». Наприклад, кореспонденти надаватимуть інформаційні матеріали щодо подій у Німеччині та Європі для тематичного блоку «Обріїв». «Так само передбачаємо співпрацю в інформаційному мовленні», - сказав Тарас Аврахов.

 

«Ми робили спільний продукт з Deutsche Welle, це була одна історія. Зараз мова йде про участь продуктів радіостанції у наших форматах. Це принципово інша позиція. У нас хоч і є власкори, але від такої співпраці ми не відмовимося», - розповів він, уточнивши, що про фінансові витрати  з боку НРКУ не йдеться.

 

Підводячи підсумки попередньої співпраці з Deutsche Welle, генеральний директор назвав цей досвід корисним і стимулюючим.

 

«Спільні проекти, як правило, цікаві тим, що відбувається обмін ідеями, досвідом, системою роботи, - зазначив Тарас Аврахов. - Під час такого обміну ми навчаємося чогось один в одного, це корисно і це підтягує. А якщо стандарт мовлення високий - це підтягує й інших. Через те ми зацікавлені, щоб у якихось обсягах співпраця продовжувалася і ми не втратили продукти такої якості. Можливо, не у тій кількості, але в нашій сітці. І цей досвід так само буде позитивним».

 

ТК сподівається отримати коментарі керівництва української редакції радіо «Німецька хвиля».

 

Як повідомляла ТК, у травні 2011 року стало відомо, що мовлення припиняє російська редакція Deutsche Welle. З 1 липня припиниться виробництво і трансляція російськомовних програм, натомість робота редакції зосередиться та сайті. Як розповів під час чат-конференції на Lenta.Ru керівник російської редакції Deutsche Welle Інго Маннтойфель, «певну роль у прийнятті такого рішення зіграла фінансова ситуація, тому що сукупний бюджет Deutsche Welle найближчим часом не зростатиме».

 

Раніше, 29 квітня, в Україні припинила мовлення радіостанція Бі-бі-сі. Після скорочення бюджету корпорації було закрито п'ять мовних служб - азербайджанську, російську (за винятком окремих програм в інтернеті), іспанську (для Куби), в'єтнамську, китайську й турецьку.

 "Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>