В Італії запустять платне цифрове радіо

Перегляди: 2226
Додано: 2011-07-20 15:21:18 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 09:11:08 (admin)

Ірландська компанія Solaris Mobile (підприємство Люксембурзького супутникового оператора SES Astra і французького Eutelsat) підписала угоду з італійським видавничим гігантом класу Editori щодо запуску сервісу платного радіо на території Італії. Про це повідомляє Media Business Reports.

 

Система розпочне роботу у жовтні 2011, запуск відбудеться в Мілані, з можливим подальшим розширенням по всій Італії в 2012 році. Сервіс включатиме передачу супутникових і цифрових наземних сигналів.

 

Зазначимо, у Євросоюзі Італія має найбільшу кількість радіоканалів. Відповідно до угоди між Astra / Eutelsat і Class Editori, італійці зможуть отримати доступ до десятка нових цифрових музичних, новинних, розважальних і спортивних радіоканалів по всій країні.

 

«Висока якість цифрового аудіосигналу буде доповнюватися новими візуальними елементами та медіапослугами - такими як програмна інформація і дані про затори на дорогах. Забезпеченням контенту для радіоканалів займеться Class Editori за допомогою радіомережі Solaris Mobile», - йдеться у повідомленні компанії Solaris Mobile.

 

Solaris наразі володіє 18-річною ліцензією на поширення цифрового і аналогового радіо на території Італії, як і в інших країнах Європи.

 

Стів Мейн, виконавчий директор Solaris Mobile, заявив, що угода з Class Editori - історична подія не тільки для італійської радіоаудиторії, а й для радіослухачів Європи, так як сигнал будуть транслювати за новою схемою через перехід з аналогового на цифрове мовлення: «Це перший наш подібний контракт, з яким ми дебютуємо у наданні послуг цифрового радіо в Європі. Наша гібридна супутниково-наземна мережа забезпечить фінансово-ефективну і при цьому швидко розвиваючу платформу для мовників цифрового радіо, пропонуючи більше каналів з локальним, національним і регіональним покриттям», - додав він.

 

У свою чергу, Лука Панерай (Luca Panerai), віце-голова Class Editori, зауважив, що протягом кількох останніх років Class Editori був залучений до розвитку нової бізнес-моделі платного радіо: «Нарешті ми маємо можливість почати працювати з серйозними і мотивованим партнером, який розділяє наше бачення побудови цього бізнесу у великому масштабі. Партнерство з Solaris Mobile - початкова фаза нашої європейської радіодіяльності», - додав Панерай.

 

Нагадаємо, Class Editoty був одним з перших інвесторів супутникової радіоплатформи Worldspace (до свого банкрутства в 2008 році поширювала 64 радіоканалу з 34 країн світу. Чистий збиток WorldSpace в 2007 р. склав $ 51,2 млн., у другому кварталі 2008 р. - 36 млн.).

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>