Компанії «ТАВР», УМХ і Business Radio Group отримали по одній частоті

Перегляди: 2591
Додано: 2011-08-10 13:06:26 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 08:00:49 (admin)

У конкурсі на вільні аналогові радіочастоти по одній частоті отримали компанії холдингів «Тавр медіа», «Українського медіахолдингу» та Business Radio Group Анатолія Євтухова.

 

Таке рішення 10 серпня на своєму засіданні прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

 

Зокрема, «Місто ФМ» («Тавр») отримало частоту 100,8 МГц у Запоріжжі. Мовитиме 8 годин на добу. Також у конкурсі брала участь телерадіокомпанія «ІФ Медіа-група».

 

Частоту у Черкасах 100,6 МГц отримала ДП «Телекомпанія «Довіра» («Український медіахолдинг»). Також претендували на перемогу у конкурсі: ПП «Агенція відео рішень», ТОВ «Реклама ФМ» та Національна радіокомпанія.

 

ТРК «Шансон» (Business Radio Group) отримала частоту 105 МГц у Полтаві на 24 години мовлення. Окрім неї на цю частоту претендували: Національна телекомпанія, «Реклама ФМ», «Пілот-Україна», ТОВ фірма «Волинь», «ТРК «Радіо Кохання».

 

Під час засідання члени Нацради проголосували за ТРК «Міст-ТБ» у конкурсі на частоту 107, 2 МГц у місті Львів. Це був єдиний претендент. Однак згодом член Нацради Лариса Мудрак відкликала свій голос, оскільки проголосувала за компанію випадково. Юридичний департамент дозволив регулятору відмінити свої рішення про визначення переможця на цій частоті та про видачу ліцензії. І Нацрада переголосувала це питання. В результаті за «Міст-ТБ» проголосували лише чотири члени, і компанія частоту не отримала.

 

Телекомпанія «Акерман» з міста Білгород-Дністровського (Одеська область) стала переможцем на 104,5 МГц у місті Балта (21,5 години, також на цій частоті мовить Одеська ОДТРК) та 72,44 МГц у місті Саврань (24 години  мовлення). Частоту 68,24 МГц у Рівному отримала «ІФ Медіа груп», яка мовитиме тут спільно з Рівенської ОДТРК і матиме 6 годин на добу.

 

Черкаська ОДТРК стала переможцем у конкурсі на частоту 91,4 МГц у місті Черкаси (24 години мовлення). Окрім неї отримати цю частоту хотіли Національна радіокомпанія України, ТОВ «Реклама ФМ» та ДП «Телекомпанія «Довіра».

 

Окрім цього Національна радіокомпанія України отримала частоту 106,6 МГц у місті Славутич Київської області, мовитиме 24 години. Інших претендентів на цю частоту не було. А частоту 104,4 МГц у місті Варви Чернігівської області  Національна радіокомпанія отримала спільно з радіорганізацією «Варвинське районне радіомовлення», тепер сторони мають узгодити свої сітки мовлення. Загалом Національна радіокомпанія претендувала на шість частот.

 

Претендентів на частоту 104,6 МГц у Конотопі (Сумська область) не було, тому вона направлена у резерв.

 

Як уже писала «Телекритика», Нацрада оголосила конкурс на вільні телерадіоканали. На конкурс виставлені 20 телевізійних каналів і 10 радіочастот.

http://www.telekritika.ua/news/2011-08-10/64934Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>