«Тавр» купив «Дачу»?

Перегляди: 2819
Додано: 2011-09-28 02:25:57 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 00:47:46 (admin)

Радіохолдинг «Тавр медіа» придбав радіомережу «Дача» (ТРК «Радіо Кохання») в холдингу «Ера» Андрія Деркача. Орієнтовна сума угоди - $10-17 млн. Про це повідомляє джерело «Телекритики», ознайомлене з ходом переговорів.

 

Генеральний директор «Тавра» Ігор Чернишов інформацію про купівлю «Дачі» не підтверджує. На запитання, чи ведуться такі переговори, зауважує, що ТАВР багато з ким веде переговори. У холдингу пана Деркача інформацію не коментують.

 

Радіомережа «Дача» раніше мала назву Love Radio, згодом - L'радіо, орієнтувалася на молодих жінок. Навесні 2011 році мережа змінила програмування і позивний, купивши придбавши в російської групи «Медиа Холд» права на відповідний бренд і формат. «Дача» мовить у 18 містах: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Львові, Сімферополі, Севастополі, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Маріуполі, Бердянську, Краматорську, Охтирці (Сумська область), Вознесенську (Миколаївська область) і Ялті. В ефірі транслюються «найкращі взірці радянської, російської та української естради: всіма улюблені "ностальгічні" композиції 80-х і 90-х років минулого сторіччя та найуспішніші пісні наших днів». Цільова аудиторія «Дачі» - жінки й чоловіки віком 30-49 років.

 

Генеральний продюсер Business Radio Group («Шансон», «Шарманка», Music Radio, Business Radio, DJ FM, «Ренесанс») Анатолій Євтухов оцінює вартість мережі «Дача» у $12-17 млн, генеральний директор ТРК «Люкс» («Люкс ФМ» і канал «24») Роман Андрейко - у $10 млн.

 

На думку пана Андрейка, нові власники змінять позиціонування мережі, вибравши вужчу цільову аудиторію. «У „Таврі" є люди, які знаходять цільову, обирають правильне програмування і правильну маркетингову комунікацію», - каже він. Успішним прикладом він називає мережу «Радіо Рокс».

 

Радіохолдинг «Тавр медіа» раніше об‘єднував чотири мережі: «Русское радио», «Хіт ФМ», Kiss FM і «Радіо Рокс» та займав друге місце на ринку за часткою аудиторії, поступаючись Радіогрупі УМХ (27,21% проти 31,9% в УМХ; злиті хвилі 4'2010 та 1'2011 дослідження компанії ТNS). З придбанням «Дачі» холдинг може стати найбільшим за часткою аудиторії.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>