ТАВР та "Дача"

Перегляди: 2495
Додано: 2011-10-11 12:33:57 (Zheka)
Оновлено: 2018-12-22 04:19:49 (admin)

Формат і позивний поки не зміниться

Директором радіомережі «Дача», що увійшла до радіогрупи «ТАВР медіа», призначено радіоведучу Соню Сотник. Про це «Телекритику» повідомив директор ТАВРу Ігор Чернишов.

Радіомережа «Дача» раніше мала назву Love Radio, згодом - L'радіо, орієнтувалася на молодих жінок. Навесні 2011 році мережа змінила програмування і позивний, придбавши в російської групи «Медиа Холд» права на відповідний бренд і формат. «Дача» мовить у 18 містах, в ефірі транслюються «найкращі взірці радянської, російської та української естради». Цільова аудиторія «Дачі» - жінки й чоловіки віком 30-49 років.

Ігор Чернишов розповів, що «Дача» інтегрується в радіогрупу на рівні з чотирма іншими мережами - «Русским радио», «Хіт ФМ», Kiss FM і «Радіо Рокс». Зокрема, вже розпочалося вимірювання аудиторії «Дачі» в рамках всеукраїнського дослідження MMI компанії TNS (раніше станція вимірювала тільки аудиторію в Києві).

Як повідомляла «Телекритика» з посиланням на власні джерела, ТАВР придбав «Дачу» в холдингу «Ера» Андрія Деркача. Орієнтовна сума угоди - $10-17 млн. Однак пан Чернишов зазначає, що ТАВР не придбав «Дачу», а «отримав актив в управління». Про зміну власників мережі він інформацією, за його словами, не володіє. Тим часом президент холдингу «Ера», до якого входила «Дача», Ігор Лоташевський підтвердив «Коммерсанту», що 26 вересня була закрита угода з продажу «Дачі» групі ТАВР.

З використанням "Телекритики"

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>