У Рівному стартувала радіостанція «Рівне FM»

Перегляди: 2926
Додано: 2011-11-02 08:34:25 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-24 13:00:50 (E.v.g.)

 

 

1 листопада у Рівному на частоті 87,8 МГц розпочала мовлення радіостанція «Рівне FM» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії. Про це «Телекритику» повідомили в компанії.

 
 

Нагадаємо, що цю частоту Рівненська ОДТРК виграла на конкурсі Нацради з питань телебачення і радіомовлення в березні 2011 року.

 
 

«Рівне FM» - це новий позивний радіостанції, яка раніше мала назву «Нова хвиля», а згодом - «Край».

 

 

Окрім FM-частоти в Рівному, Рівненська ОДТРК веде радіомовлення на першому каналі проводового радіо (2 год 6 хв на добу) та на УКХ-частоті 68,24 МГц у Рівному (18 годин на добу).

 

 

Формат «Рівне FM» - розважально-культурологічний, радіо орієнтується на меломанів віком старше 27 років. Слоган радіостанції - «Слухай головне - головне слухай!».

 
 

В ефір виходитимуть ранкове шоу «Прокидайся, або ранок на "Рівне FM"» з ведучими Юрієм Савчиним та Діаною Юревич (о 7:00), після нього - «Капучіно-шоу», а в обідній час - програма привітань «Привіталка». Загалом «Рівне FM» готує для слухачів понад півсотні проектів - науково-просвітницьких, дитячих, гумористичних і розважальних. Також щогодини, а в окремі періоди і частіше, виходитимуть випуски новин.

 
 

За словами директора ТВО «Рівне FM» Сергія Шидловського, бажання перейти в FM-діапазон мовлення у творців державного радіо було вже давно. Упродовж 14-ти років вони брали участь у конкурсах Нацради, але частоти діставалися столичним мережевим станціям. Однак цієї весни Рівненська ОДТРК нарешті виграла конкурс. За словами генерального директора РОДТРК Андрія Велесика, це сталося завдяки голові Рівненської облдержадміністрації Василеві Берташу, який особисто зустрівся з усіма членами Нацради і переконав їх.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>