GFK виграв тендер на вимірювання радіослухання

Перегляди: 2638
Додано: 2011-11-09 08:27:43 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:47 (admin)

Замість TNS радіослухання в Україні досліджуватиме GFK. Як повідомляє Радіокомітет, саме цій компанії було віддано перевагу за результатами конкурсу відкритих пропозицій.

GFK переміг, бо надав оптимальну пропозицію з точки зору технічних характеристик проекту його вартості, зауважує Радіокомітет.

«Компанія GFK показала свою готовність робити якісне дослідження на прийнятних умовах. Переможець конкурсу має великий досвід реалізації галузевих досліджень, ми впевнені, що ця дослідницька компанія зможе реалізувати проект на високому професійному рівні. Для учасників індустрії це велика інвестиція, наслідком якої, як ми очікуємо, стане збільшення довіри до радіо, як до медіа-носія», - каже генеральний директор групи компаній «ТАВР Медіа» Ігор Чернишов.

У порівнянні з минулими дослідженнями незмінними залишаться цільова аудиторія (вік 12-65 років) та географія (міста за населенням 50 тис.+). Опитування здійснюватиметься методом  Day After Recall (поетапне згадування респондентом учорашнього дня), але з використанням комп'ютеризованої системи проведення телефонних інтерв'ю, що до цього часу практикувалося лише у Києві

Дзвінки відтепер будуть здійснюватися не лише на стаціонарні, але і на мобільні телефони, завдяки чому буде краще досягнута молода і мобільна аудиторія.

Розмір вибірки збільшується фактично удвічі - за рік буде опитано 47 280 респондентів.

У межах дослідження проводитиметься моніторинг покриття радіостанцій у всіх точках вибірки, завдяки чому в кожному місті у списках опитування будуть лише ті радіостанції, що здійснюють мовлення в даному населеному пункті, зазначає Радіокомітет.

«Невисока частка радіо в порівнянні з іншими ринками пояснюється, в тому числі, і недосконалою системою досліджень. Я дуже радий, що провідні радіохолдинги погодилися на цю стратегічну інвестицію, яка допоможе зробити радіо більш привабливим як для слухачів, так і для рекламодавців», - зауважує генеральний директор Publicis Groupe Ukraine Олег Попенко.

Нагадаємо, 1 вересня Радіокомітет оголосив конкурс відкритих пропозицій на дослідження радіослухання в Україні.

Участь у конкурсі взяли 5 компаній.

Контракт з переможцем буде підписано на три роки. Згідно з заявленими домовленостями, 60% вартості дослідження оплачуватиме Радіокомітет, ще 40% складатимуть інвестиції вторинного ринку.

Нагадаємо, 2008 року Радіокомітет обрав вимірювачем TNS Ukraine.

Для довідки: Радіокомітет - міжгалузеве об'єднання, до якого входять два найбільші радіохолдинги  України - група «Тавр», Український медіахолдинг, три мережеві рекламні агенції (Publicis Groupe, ADV Group (Initiative), Group M) та, у якості управляючого партнера,- Незалежна Асоціація телерадіоМовників. Радіокомітет створений наприкінці 2007 року задля запуску єдиного галузевого дослідження радіоаудиторії, яким користуватимуться як самі радіостанції, так і рекламні агенції під час планування рекламних кампаній.

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>