Нова радіостанція "Пульс" вже працює у Берегові

Перегляди: 2390
Додано: 2013-06-27 18:46:48 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:55:50 (E.v.g.)

Радіостанція на угорській мові "Pulzus" ("Пульс") з 20 травня розпочала мовлення у місті Берегове Закарпатської області на частоті 92,1 МГц.  Це перша FM радіостанція міста. Наявний також RDS: PULZUS. 
Нагадаємо, що радіостанція виграла цю частоту 26 грудня минулого року. 

Раніше мала назву Sion Radio і працювала локально - лише у Берегові через мережу Інтернет. Нинішній проект буде комерційним і працюватиме 24 години на добу по всьому Закарпаттю.

Редактор Золтан Бірта каже, що ідея створення такої радіостанції виникла вже давно, оскільки закарпатські угорці бажали отримувати новини на рідній мові. "Радіо Сіон" засноване ще у 1998 році і її засновником була Закарпатська реформатська церква. І лише минулого року радіостанція отримала дозвіл на власну радіочастоту від  Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Орієнтація радіопрограм - перш за все, на молодь та угорськомовне населення області. Хоча віщання, згідно з законодавством України, не може бути  виключно на мові національної меншини, отже має вестися на двох мовах, в тому числі на державній.  

З цього приводу на пл. Кошута відбулося святкування з нагоди першої угорської радіостанції на Закарпатті, яке тривало два дні, – концерт для дітей, різні атракції, шоу-програма за участі популярних гуртів із Берегова, Ужгорода, Угорщини.

 

за матеріалами mukachevo.netНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>