«Зеонбуд» заперечує, що ним володіють Янукович, Фірташ і Ахметов, але власників не називає

Перегляди: 2085
Додано: 2014-03-24 14:38:57 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 11:17:05 (E.v.g.)

Компанія «Зеонбуд», оператор цифрової ефірної телемережі, заявляє, що інформація про її власників, яку поширив голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, не відповідає дійсності.

 

«Бізнесмени Олександр Янукович, Дмитро Фірташ і Рінат Ахметов не є власниками компанії "Зеонбуд"», - ідеться в повідомленні прес-служби «Зеонбуду».

 

При цьому своїх кінцевих власників компанія так і не називає.

 

За даними державного реєстру, власником ТОВ «Зеонбуд» є офшорна компанія «Планбрідж Лімітед» (Planbridge Limited) з Кіпру.

 

Нагадаємо, що голова профільного парламентського комітету Микола Томенко наголосив на необхідності термінової перевірки законності надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення ліцензій на цифрове мовлення приватній кіпрській компанії «Зеонбуд». Голова парламентського комітату нагадав, що неодноразово звертав увагу на непрозору схему підготовки переходу України з аналогового на цифрове мовлення, і заявив, що власниками «Зеонбуду» є бізнесмени Олександр Янукович, Дмитро Фірташ та Рінат Ахметов.

 

Минулого тижня в низці газет та інтернет-видань вийшли матеріали на захист компанії «Зеонбуд» - монопольного оператора цифрового телебачення в Україні. У них поширюється теза про те, що якщо «Зеонбуд» позбавлять ліцензії, то українці залишаться без цифрового телебачення, а держава понесе значні збитки.

 

"Телекритика"

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>