Корсунчани дочекалися своєї радіохвилі

Перегляди: 2189
Додано: 2013-09-11 15:08:49 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:47:15 (E.v.g.)

 «Доброго ранку, дорогі корсунці!». Так віталася радіостудія «На хвилі Корсуня» [м.Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.] зі слухачами місцевого проводового мовлення понад рік. А відтепер районне радіо доступне всім корсунчанам. 14 серпня розпочато тестове випробування частоти 104, 8 мГц.

- Тож нині запросто можемо побажати кожному з вас ще й доброго дня, вечора, і добраніч, — кажуть радійники.

- Вихід на FM-частоту був таким тривалим, що багато хто вже й засумнівався у тому, чи буде колись у нас власна корсунська хвиля. Але всі труднощі позаду, і можна зітхнути з полегшенням. 104,8 – саме на цій частоті  можете знайти місцеве радіо.

 На початку роботи обмежимося ранковим, денним та вечірнім мовленням, — кажуть корсунські радійники. — Про  ефірний час попередимо у своїх інформаційних випусках.     Далі ж, із набуттям досвіду, будемо мовити цілодобово.

Окрім рідних новин почуєте і новини сусідніх районів, Черкащини, України. Наші кореспонденти розкриють разом з вами сторінки історії рідного краю, відправимося і в радіомандри, звучатимуть інші цікаві передачі. Наше радіо робитиме цікаві програми. Для цього запрошуємо шановних слухачів  долучатись до створення нових рубрик, підказувате нам теми для радіо-консультацій, розповідайте про своїх знайомих, про пригоди, враження… Буде багато пісень. І особливу увагу ми спрямуємо на популяризацію місцевих талантів. Отож, запрошуємо співаків, музикантів, авторів надсилати свої фонограми на електронну адресу radio-korsun@ukr.net

 Звичайно ж,  будуть вітання, оголошення, реклама. Радіоредакція «На хвилі Корсуня розташована в районі центрального ринку за адресою провулок Бабушкіна, 4-А.  Це в приміщенні відділу статистики на першому поверсі. Телефон редакції 2-35-57.

progolovne.ck.uaНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>