Класик Радіо (Дніпро)
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 6147
Додано: 2011-06-13 18:20:51 (admin)
Оновлено: 2024-05-20 21:52:13 (BanderaTV)

Дніпровська радіостанція “Класик Радіо” розпочала своє мовлення 25 жовтня 1996 року на частоті ФМ 103,3 МГц.
Це було вікно у світ якісної музики. Бо на хвилі цієї станції звучали найкращі хіти від зарубіжних виконавців у стилі рок, поп, джаз, блюз, а також класична музика. Але левову частку ефіру займав саме класичний хард-рок періоду 70-80-х років XX століття.
Спочатку “Класик Радіо” працювало в режимі музичного автомата - тільки музика, заставки та реклама від рекламодавця. У той час ця станція одержала внегласний статус самої загадкової ФМ-станції Дніпра. Трохи пізніше в ефірі “Класик Радіо” почали з'являтися радіопередачі різного характеру - новини на початку кожної години, програма за заявками радіослухачів “Винуватець торжества”, “Парад класичної музики”, “Караоке”, “Класика року” і т.д.
До речі, історичний факт - найпершою композицією, яка прозвучала в ефірі “Класик Радіо” була пісня гурту “Queen” - “The Show Must Go On”.
З самого першого дня роботи “Класик Радіо” в ефірі, в студії станції, використовувалося унікальне на ті часи обладнання - три СD-чейнджера на 300 дисків кожен, які управлялися комп'ютером в автоматичному режимі, тобто сам комп'ютер ставив плейлисти і стежив за тим, щоб протягом певного часу муз. композиції не повторювалися.
Саме завдяки першокласному обладнанню і грамотному техперсоналу, якість звучання станції в ефірі була відмінною!
Але минав час і все змінювалося. У 2000 році станція трохи оновила свій імідж, логотип і плейлист. В ефірі станції почала звучати сучасна музика зарубіжних виконавців, а також з'явилися ер-джеї. Станція почала своє мовлення в Інтернеті. А також перейшла на роботу з носіями в форматі МР3. Гаслом “Класик Радіо” в той час стала фраза - “Класик Радіо” - музика трьох поколінь!".
У подібному форматі станція і працювала далі, а саме до 2006 року.
Після чого, була ще одна дуже невдала спроба переформатувати станцію під поп-музику від зарубіжних і радянських виконавців періоду 70-80-х років (музика в стилі диско) минулого століття. При цьому, станція стала називатися “Радіо Класик-ФМ”. Але подібний переформат призвів до повної загибелі станції. У такому форматі “Радіо Класик-ФМ” пропрацювало близько року, припинивши своє існування у січні 2007 р.
Зараз у Дніпрі на частоті ФМ 103,3 МГц ретранслюється київська станція “DJ FM” (до цього були “Радіо Ренесанс” та “Бізнес радіо”).

(Інформацію надав MAX)Відео

cтарі логотипи:
{gallery}старі_лого/1033Дніпро{/gallery}


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>