Radio BumbleBee
Категорія: Супутникові та інтернет радіостанції
Перегляди: 3650
Додано: 2017-11-08 06:04:08 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-04-06 17:39:15 (admin)
Radio BumbleBee

Слоган - Включи Кайф!

Перша регіональна міжнародна музична інтернет радіостанція.

Радіостанція розпочала свою роботу 1 липня 2014 року і вже до цього моменту завоювала слухачів в більш ніж п'ятнадцяти країнах світу.

Формат - безперервний мікс з кращої сучасної музики і «золотих», тільки 100% хітів, і націлений на групи з найбільшим споживчим потенціалом.

24 години на добу з Вами кращі і найактуальніші композиції світової пісенної культури. Музичний ряд орієнтований на найенергійнішу, сучасну, активну, «просунуту» слухацьку аудиторію, на тих людей, які слідують моді, з цікавістю сприймають все нове, прогресивне і активно використовують його в повсякденному житті, але в той же час добре знайомі з золотими хітами різних епох. А це значить, що ми знаходимося під постійною увагою найпрестижнішої цільової аудиторії.
Зараз це одна з найбільш прослуховуваних онлайн радіостанцій серед української аудиторії, яка веде своє мовлення виключно в інтернеті. Щомісяця нас слухають до двох мільйонів чоловік по всій земній кулі.
Примітно те, що в нашому колективі немає випадкових людей. Кожен член нашої команди є професійним радійником та свого часу працював на FM радіостанціях.
Ефір радіостанції дуже ретельно формується таким чином, що б слухач відчував себе комфортно і першим був в курсі всіх кращих новинок сучасної музичної індустрії.


cайт 
Інтернет мовлення:
Radio BumbleBee (64 кб/с, OGG)
Radio BumbleBee (32 кб/с, AAC+)
Radio BumbleBee (128 кб/с)

Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>