Wness TV
Категорія: Закордонні телеканали та радіостанції
Перегляди: 854


wnesstv.com/uk
Розпочав мовлення в 2015 році у Болгарії, українською з 2019 року.

WNESSTV - телебачення та Інтернет-середовище, призначене для тих, хто бачить сенс у кращому способі життя.

WNESSTV - це перше оздоровче телебачення, яке розробило ідею про кращу якість життя. Інтегруючи різні виміри прагнення до більш осмисленого та здорового життя, ми даруємо вам все це в затишку вашого власного будинку та в зручний для вас час. Різні типи тренувань, поради щодо краси, шоу особистого розвитку, рекомендації щодо здорового способу життя для вас та ваших близьких. З WNESSTV у вас все є!

Щоб задовольнити стрімке, повсякденне життя сучасної людини, наш телеканал дає вам чисте бачення більш збалансованого способу життя. Ми ретельно підбираємо наш вміст, щоб підняти ваше тіло і ваш дух, привносячи гармонію у ваше життя. Дозвольте нам надихнути вас знайти своє краще.
 
У 2015 році народилося перше оздоровче телебачення у світі - WNESSTV. Ми першими вирішили запровадити телебачення для всієї родини з акцентом на гарне життя. І хоча великі канали покладаються на драматизм, скандали та хибність, ми наважилися бути позитивними та корисними. Ми показали вам перші епізоди здорового способу життя - харчування, особистісний розвиток, заняття йогою та фітнесом. З 2018 року ми стали повноцінним телебаченням. Ми вже ведемо мовлення в Болгарії, Хорватії, Україні та Північній Македонії. Ми розвиваємось разом з вами. Ми щодня прагнемо до кращої версії себе. А тепер настав час чогось нового - нового сезону телеканалу. Нові обличчя, нові шоу, нові епізоди.

Відео

Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Eutelsat 16A - 16°E 11595 V 30000 DVB-S2/8PSK E16A Europe B MPEG-4


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>