«Дуже радіо» у Львові замість "Kiss FM"

Перегляди: 2786
Додано: 2016-12-25 05:41:46 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:52 (E.v.g.)

 

У Львові увечері суботи, 24 грудня, на частоті 104,3 МГц почала мовити нова радіостанція «Дуже радіо», на якій працює більшість колишніх працівників радіо «FM Галичина» та один колишній ведучий радіо «Вголос».

Радіостанція почала мовити приблизно о 19:40, а о 19:46 ведучі в прямому ефірі оголосили про запуск радіостанції та почали приймати дзвінки від слухачів.

З колишніх ведучих «FM Галичина» на «Дуже радіо» перейшли Ліля Ваврін, Еріка, Валентина Барзолевська (працювала програмним директором), Юла Бєльська, Галина Батюсь, Максим Романюк, Діанка (Діана Гайворонюк), Юрій Рихлик, Ігор Юрчук (працював музичним редактором), а з радіо «Вголос» – Юрій Король.

Формат радіостанції – музика з усіх країн Центральної та Східної Європи, окрім Росії. Як повідомили джерела на радіостанції, в ефірі не буде жодної англомовної пісні, а 50% від усіх треків становитимуть україномовні композиції.

Офіційних коментарів команда радіостанції поки що не дає. Проте, як стало відомо кореспонденту ZAXID.NET з власних джерел, власником радіостанції є ТОВ «ТРК “Говерла”», яка, згідно з даними Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, володіє і частотою 104,3 МГц, на якій з кінця 2003 року мовило донецьке радіо «M-FM», а з листопада 2009 — київська радіомережа KISS FM. Власниками ТОВ «ТРК “Говерла”» є студія «Люксен», якою володіє співачка Руслана Лижичко та її чоловік, продюсер Олександр Ксенофонтов (70% і 15% відповідно), ще 15% «Люксену» належить ТРК «Люкс». За повідомленням джерел, радіостанція вже подала до Нацради документи на зміни в ліцензії.

Нагадаємо, наприкінці серпня на радіо «FM Галичина» виник конфлікт колективу з директоркою Олександрою Гнатик, внаслідок якого майже всі працівники «FM Галичина» звільнилися. Того ж дня ведучі оголосили про намір запустити нову радіостанцію і повідомили, що почали пошук інвестора для неї.

zaxid.netНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>