НРКУ почала мовлення у FM діапазоні у Кривому Розі та Нікополі

Перегляди: 1516
Додано: 2016-12-27 07:57:37 (admin)

logour1

 

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив директор виконавчий «Дніпропетровської регіональної дирекції» Валентин Чанглі.

«До 2016 року ані в УР-1, ані в обласної дніпропетровської телерадіокомпанії не було FM-частот. Суcпільне мовлення базується саме на FM-частотах, тож у 2016 році ми отримали ці частоти. Перший передавач був увімкнений у Дніпрі на частоті 87, 5 МГц, який на сьогодні працює на повну силу, щодня там виходить УР-1 і 4 години мовлення з Дніпра. Суспільне радіо на FM-частоті можна почути відтепер у Нікополі (106,0 МГц) та Кривому Розі (90,4 МГц). Передавачі вже встановлені, поки що вони працюють у тестовому режимі, не в повному обсязі, тому обласне радіо мовить всього 2 години. Коли закінчиться тестовий режим, Нікополь і Кривий Ріг буде працювати у повному форматі, в якому сьогодні працює Дніпро. Єдине, що в Кривому Розі на цій частоті, окрім Дніпропетровської обласної філії, буде працювати ще Криворізька філія НТКУ, ми поділили часові відрізки», – сказав Валентин Чанглі.

За його словами, те, коли закінчиться тестовий режим у цих двох містах, залежить не від філії, а від концерну РРТ, який встановлював передавачі.

Найперше, що пропонує обласне радіо, як зазначив пан Чанглі, це новини зі всього регіону, які виробляє Дніпропетровська філія НТКУ, а також отримує від кореспондентів із Дніпродзержинська. При тому, у Кривому Розі буде більше докладно про криворізький регіон. «Окрім новин ми пропонуємо суспільні, мистецькі і культурні передачі, тобто всі проекти, які виробляє обласне радіо. З кожним днем на суспільному радіо будемо якомога далі відходити від політиків і влади, новини мають бути і про політиків та владу, але відокремлено від них. У нас сьогодні заполітизоване суспільство, але давати виважену інформацію про політику і працювати з політиками – це дещо інше», – додав Валентин Чанглі.

Інформація з сайту «Суспільне мовлення» та від нашого користувача Evgeniy

 

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>