Одна програма цифрового радіо в Києві знову виставлена на конкурс
Перегляди: 1346
Дата: 2018-05-19 05:01:44
Автор: E.v.g.

NR new logo ua

 

17 травня Національна рада скасувала рішення про надання ліцензії на мовлення переможцю конкурсу радіостанції «Перше цифрове» та відповідно вирішила оголосити повторний конкурс на виграну ним цифрову радіочастоту в Києві.

За результатами конкурсу від 29.03.2018  було визначено, що ТОВ «Київське цифрове радіо» («Перше цифрове») виграло ліцензію на радіомовлення в ефірній цифровій багатоканальній телемережі з використанням радіочастотного ресурсу — 6 програма. Відповідно до закону для одержання ліцензії компанія-переможець зобов’язана сплатити повну суму ліцензійного збору не пізніше місяця з дня ухвалення Національною радою рішення про видачу ліцензії. Однак компанія «Київське цифрове радіо» у встановлений термін сплатила тільки частину ліцензійного збору.

За невиконання цієї норми закону Національна рада змушена була скасувати попереднє рішення про визначення компанії «Київське цифрове радіо» переможцем конкурсу, а також повідомила, що на одну програму частотного блоку 7D (194.064) у м. Києві буде знову оголошено конкурс.

Стандарт мовлення конкурсної частоти – T-DAB, оператор багатоканальної мережі — Концерн РРТ. Передавачі встановлені на вулицях – Саперно-Слобідська та Дорогожицька. Однією з головних конкурсних вимог до програмної концепції компаній встановлено, що мовлення має здійснюватися без ретрансляції програм інших мовників.

Згодом повідомлення про оголошення конкурсу буде надруковано в «Голосі України».

Сайт НРНаші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2022
>>