Конкурс 05/06/2008

Перегляди: 1965
Додано: 2013-01-09 05:36:44 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 20:09:33 (E.v.g.)

 

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів

 

Стислі відомості про канали мовлення, максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення

 

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота, МГц

Потужність, кВт

Направленість антени

Граничний обсяг мовлення на конкурс

Максимальний розмір ліцензійного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн                                     (5% максимального розміру ліцензійного збору)

 
 
  1.  

Волинська

Нововолинськ

89,0

0,25

спрямована

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

0,873

10,0

 

4 год/добу

15914,90

795,75

 
  1.  

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

1,215

5,0

 

24 год/добу

59804,40

2990,22

 
  1.  

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

65,99

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

70,37

4,0

 

24 год/добу

76677,00

3833,85

 
  1.  

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

69,29

0,5

 

12 год/добу

14713,20

735,66

 
  1.  

Донецька

Артемівськ

73,19

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Донецька

Краматорськ

107,4

0,1

спрямована

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Житомирська

Овруч

100,6

2,0

спрямована

24 год/добу

51240,00

2562

 
  1.  

Закарпатська

Виноградів

107,7

0,03

 

24 год/добу

22252,80

1112,64

 
  1.  

Запорізька

Оріхів

100,1

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Київська

Володарка

103,5

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Київська

Київ

0,873

50

 

24 год/добу

326636,70

16331,84

 
  1.  

Київська

Київ

69,68

1,0

 

4 год/добу(02.00-06.00)

10293,14

514,66

 
  1.  

Київська

Київ

93,8

0,1

спрямована

24 год/добу

31926,18

1596,31

 
  1.  

Кіровоградська

Бобринець

68,24

1,0

спрямована

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Кіровоградська

Долинська

73,91

1,0

спрямована

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Кіровоградська

Знам’янка

100,7

0,3

спрямована

12 год/срд.

 (з 30хв по 60хв щогодини)

14713,20

735,66

 
  1.  

Кіровоградська

Кіровоград

66,2

5

спрямована

24 год/добу

87474,00

4373,70

 
  1.  

Кіровоградська

Новоукраїнка

73,22

0,1

спрямована

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Кіровоградська

Онуфріївка

73,34

0,3

 

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Кіровоградська

Світловодськ

70,22

1,0

спрямована

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Луганська

Луганськ

1,602

1,0

 

24 год/добу

19507,80

975,39

 
  1.  

Луганська

Луганськ

69,98

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Львівська

Дрогобич

71,9

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Львівська

Львів

1,476

30,0

 

 24 год/добу

165358,80

8267,94

 
  1.  

Миколаївська

Южноукраїнськ

102,4

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Миколаївська

Миколаїв

91,5

0,25

спрямована

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Одеська

Ананьїв

72,92

0,1

спрямована

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Одеська

Білгород-Дністровський

102,9

0,25

 

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Одеська

Одеса

1,566

7,0

 

24 год/добу

74078,40

3703,92

 
  1.  

Одеська

Одеса

72,92

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Одеська

Ізмаїл

95,4

0,25

 

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Полтавська

Красногорівка

66,86

1,0

 

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Рівненська

Рівне

68,24

4,0

 

6 год/добу

19169,25

958,46

 
  1.  

Тернопільська

Тернопіль

71,03

1,0

 

18 год 30 хв/добу

36619,83

1830,99

 
  1.  

Харківська

Богодухів

73,58

0,1

 

24 год/добу

24558,60

1227,93

 
  1.  

Харківська

Харків

89,3

0,25

спрямована

24 год/добу

29426,40

1471,32

 
  1.  

Хмельницька

Хмельницький

68,93

4,0

 

24 год/добу

76677,00

3833,85

 
  1.  

Черкаська

Черкаси

72,98

4,0

 

24 год/добу

76677,00

3833,85

 
  1.  

Чернівецька

Новодністровськ

0,819

7,5

 

6 год/добу

23872,35

1193,62

 
  1.  

Чернівецька

Чернівці

0,837

30

 

6 год/добу

41339,70

2066,99

 
  1.  

Чернівецька

Чернівці

67,97

1,0

 

6 год/добу

11876,70

593,84

 
  1.  

Чернігівська

Бахмач

67,94

1,0

 

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Чернігівська

Бахмач

71,69

1,0

 

24 год/добу

47506,80

2375,34

 
  1.  

Чернігівська

Чернігів

72,35

4,0

 

7 год/добу

22364,13

1118,21

 

Радіочастоти мовлення, призначені для створення та розвитку місцевих каналів мовлення:

 

1

Вінницька

Калинівка

68,0

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень (пн-птн: 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

2

Вінницька

Ладижин

67,97

0,2

 

1 год 10  хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

173,82

8,69

 

3

Вінницька

Селище

69,5

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

4

Вінницька

Тиврів

67,13

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

5

Вінницька

Бар (Мальчіївці)

67,91

0,1

 

14 хв/тиждень: (пн.06.30-06.44)

34,05

1,70

 

6

Вінницька

Жмеринка

67,34

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

102,16

5,11

 

7

Вінницька

Липовець

66,86

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

102,16

5,11

 

8

Вінницька

Муровані Курилівці

106,1

0,1

спрямована

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

102,16

5,11

 

9

Вінницька

Томашпіль

68,12

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

102,16

5,11

 

10

Вінницька

Тростянець

70,73

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

102,16

5,11

 

11

Вінницька

Могилів-Подільський

104,2

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

68,11

3,41

 

12

Вінницька

Погребище

69,11

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

68,11

3,41

 

13

Вінницька

Тульчин

105,5

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

68,11

3,41

 

14

Вінницька

Немирів

102

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

102,16

5,11

 

15

Вінницька

Шаргород

72,98

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

102,16

5,11

 

16

Вінницька

Чернівці (Мазурівка)

102,4

0,1

спрямована

14 хв./тиждень (вівт: 06.30-06.44)

34,05

1,70

 

17

Вінницька

Крижопіль

106,7

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

18

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

14 хв/тиждень (пн 06.30-06.44)

34,05

1,70

 

19

Житомирська

Овруч

104,2

2,0

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

355,25

17,76

 

20

Житомирська

Олевськ

100,2

1,0

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

329,37

16,47

 

21

Закарпатська

Добрянське

100,5

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

22

Івано-Франківська

Верховина

103,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

23

Крим АР

Алупка

103,7

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

24

Крим АР

Генеральське

105,6

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

25

Крим АР

Керч

100,3

0,5

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

26

Крим АР

Морське

105,2

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

27

Крим АР

Нікіта

103,7

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

28

Крим АР

Оленівка

102,9

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

29

Крим АР

Паркове

102,9

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

30

Крим АР

Партеніт

100,5

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

31

Крим АР

Привітне

101,3

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

154,28

7,71

 

32

Крим АР

Рибаче

103,8

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

33

Крим АР

Севастополь

90,4

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

34

Крим АР

Стерегуще

103,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

35

Крим АР

Форос

105,2

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

36

Крим АР

Чорноморське

101,3

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

37

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

38

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

39

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

40

Луганська

Марківка

101,6

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

41

Одеська

Болград

105,7

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

42

Одеська

Велика Михайлівка

104,5

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

43

Одеська

Кодима

102,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

44

Одеська

Котовськ

103,6

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

45

Одеська

Тарутине

99,2

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

46

Одеська

Фрунзівка

102,1

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

47

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

48

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

49

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

50

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

51

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

52

Харківська

Великий Бурлук

105,4

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

53

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

54

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

170,27

8,51

 

55

Чернівецька

Путила

107,0

0,25

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

56

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

204,02

10,20

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Вінницька

Козятин

66,41

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

 

 

 

2

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

 

 

 

3

Вінницька

Крижопіль

106,7

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6574,77

328,74

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Крим АР

Генеральське

105,6

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

2

Крим АР

Керч

100,3

0,5

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

3

Крим АР

Морське

105,2

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

4

Крим АР

Нікіта

103,7

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

5

Крим АР

Оленівка

102,9

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

6

Крим АР

Паркове

102,9

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

7

Крим АР

Партеніт

100,5

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

8

Крим АР

Привітне

101,3

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1985,82

99,29

 

9

Крим АР

Рибаче

103,8

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

10

Крим АР

Севастополь

90,4

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

11

Крим АР

Стерегуще

103,6

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

12

Крим АР

Форос

105,2

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

13

Крим АР

Чорноморське

101,3

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

14

Крим АР

Алупка

103,7

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

 

 

 

 

 

 

 

30316,42

1515,82

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

2

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

3

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

4

Луганська

Марківка

101,6

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

 

 

 

 

 

 

 

10503,92

525,20

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

2

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

3

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

4

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

5

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

 

 

 

 

 

 

 

10957,95

547,90

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

2

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

 

 

 

 

 

 

 

4817,57

240,88

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

 

1

Чернігівська

Новгород-Сіверський

101,0

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2191,59

109,58

 

2

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

2625,98

131,30

 

 

 

 

 

 

 

 

4817,57

240,88

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

1

Вінницька

Козятин

66,41

0,1

 

150 год 50 хв/тиждень***

22012,99

1100,65

 

2

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

150 год 50 хв/тиждень***

22012,99

1100,65

 

 

 

 

 

 

 

 

44025,98

2201,30

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

1

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

2

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

3

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

4

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

5

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

 

 

 

 

 

 

 

110782,60

5539,15

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

1

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

151 год 49 хв/ тиждень*

26548,20

1327,41

 

2

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

22156,52

1107,83

 

 

 

 

 

 

 

 

48704,72

2435,24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*загальнонаціональне мовлення

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:30

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:44-06:45

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

12:56-17:45

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

17:59-18:10

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

18:59-20:00

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

** регіональне (в межах області) мовлення

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

06:45-06:54

06:10-06:29

06:10-06:29

 

 

 

 

 

 

08:10-08:29

08:10-08:29

08:10-08:29

 

 

 

 

 

15:40-15:59

12:40-12:56

15:45-15:59

 

 

 

 

 

 

18:10-18:59

17:45-17:59

18:10-18:59

 

 

 

 

 

 

20:00-20:29

18:10-18:59

20:00-20:29

 

 

 

 

 

20:00-20:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***загальнонаціональне мовлення (Козятин, Хмільник)

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:30

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:44-06:45

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

12:56-14:00

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

14:59-17:45

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

17:59-18:10

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурсні умови

 

 

 

 

 

а) Ліцензійні умови для мовлення:

 

 

 

      Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей  8, 9, 10, 24, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

 

     Конкурсні документи не розглядаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії.

 

     У разі втрати чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.1995 № 392, Національна рада має право проводити розрахунки розмірів ліцензійного збору згідно з „Методикою розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу, продовження, переоформлення та видачу дубліката ліцензії на мовлення та ліцензії провайдера програмної послуги”, затвердженою рішенням Національної ради від 11.07.2007 № 1063 та погодженої Міністерством фінансів України 09.04.2008.

 

     Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій загальнонаціонального мовлення.

 

    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на регіональне мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій регіонального мовлення.

 

    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на місцеве мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій місцевого мовлення.

 

    До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення.

 

б) Вимоги до програмної концепції:

 

 

 

Для загальнонаціональної категорії мовлення:

 

 

 

радіомовлення:

 

 

 

 – обсяг ведення передач українською мовою – 100%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою - не менше 40% загального обсягу мовлення;

 

 

 

 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;

 

 

 

Для регіональної категорії мовлення врахувати:

 

 

 

радіомовлення:

 

 

 

 – обсяг ведення передач українською мовою – 100%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою –не менше 40% загального обсягу мовлення;

 

 

 

 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;

 

 

 

Для місцевої категорії мовлення:

 

 

 

радіомовлення:

 

 

 

 – обсяг ведення передач українською мовою – 100%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 

 

 

 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою –не менше 40% загального обсягу мовлення;

 

 

 

 – здійснювати мовлення без трансляції передач, використання позивних, ретрансляції програм інших мовників.

 

 

 

 

 

в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

 

 

 

Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:

 

– оператора телекомунікацій (при необхідності надати протокол про наміри, угоду з оператором телекомунікацій);

 

–  стандарт мовлення –аналогове;

 

 

 

–  тип передавача (ламповий, твердотільний);

 

 

 

–  захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;

 

 

 

– термін початку мовлення, отримання дозволу на експлуатацію та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:

 

 

 

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання:

 

 –  наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

 

 

 

 –  джерела виконання інвестиційного проекту;

 

 

 

 –  основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності;

 

 

 

 –  передбачуваний рівень рентабельності підприємства.

 

 

 

 

Заяви на участь в конкурсі приймаються з 07 липня 2008 року за адресою: вул.. Прорізна, 2, м. Київ, т. 278-73-04

 

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії до 18.00 години 05 серпня 2008 року.

 

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 04.10.2008 року.


РІШЕННЯ № 1335

 

16.07.2008                                                       м. Київ                                              Протокол №28

 

 

Про внесення змін до рішення Національної ради

від 14.05.2008 № 925 „Про оголошення

конкурсу на отримання ліцензії на мовлення

 з використанням вільних частотних присвоєнь”

 

У зв’язку з втратою чинності постанови Кабінету Міністрів України
№ 392 від 05.06.1995 та набранням чинності Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу, продовження, переоформлення та видачу дубліката ліцензії на мовлення та ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої рішенням Національної ради від 11.07.2007 № 1063, керуючись ст.25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, Національна рада

 

вирішила:

1. Внести зміни до додатка до рішення Національної ради від 14.05.2008
№ 925 „Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення  з використанням вільних частотних присвоєнь”, виклавши його в новій редакції (додається).

2. Оприлюднити дане рішення на електронному сайті Національної ради.

3. Опублікувати в газеті „Голос України” оголошення про внесення змін до рішення від 14.05.2008 Національної ради № 925 з посиланням для ознайомлення з його повною версією на електронному сайті Національної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на ліцензійний департамент, відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськістю, фінансово-економічне управління.

 

 

 

Голова Національної ради                        /підпис/                                              В. Шевченко

 

Відповідальний секретар                                           /підпис/                                              В. Лясовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

 

 

 

 

 

 

до рішення Національної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

16.07.2008 №1335

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стислі відомості про канали мовлення, максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота, МГц

Потужність, кВт

Направленість антени

Граничний обсяг мовлення на конкурс

Максимальний розмір ліцензійного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн (5% максимального розміру ліцензійного збору)

 
 

 

 

 

 

Радіочастоти мовлення, призначені для створення та розвитку каналів мовлення без обмеження територіальної категорії

 

 

 

1

Волинська

Нововолинськ

89,0

0,25

спрямована

24 год/добу

51608,37

2580,42

 

2

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

0,873

10,0

 

4 год/добу

10200,00

510,00

 

3

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

1,215

5,0

 

24 год/добу

43274,94

2163,75

 

4

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

65,99

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

5

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

70,37

4,0

 

24 год/добу

38706,28

1935,31

 

6

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

69,29

0,5

 

12 год/добу

6842,37

342,12

 

7

Донецька

Артемівськ

73,19

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

8

Донецька

Краматорськ

107,4

0,1

 

24 год/добу

61200,00

3060,00

 

9

Житомирська

Овруч

100,6

2,0

спрямована

24 год/добу

145970,52

7298,53

 

10

Закарпатська

Виноградів

107,7

0,03

 

24 год/добу

17877,66

893,88

 

11

Запорізька

Оріхів

100,1

0,1

 

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

12

Київська

Володарка

103,5

0,1

 

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

13

Київська

Київ

0,873

50

 

24 год/добу

136847,36

6842,37

 

14

Київська

Київ

69,68

1,0

 

4 год/добу (02.00-06.00)

3225,52

161,28

 

15

Київська

Київ

93,8

0,1

спрямована

24 год/добу

163200,00

8160,00

 

16

Кіровоградська

Бобринець

68,24

1,0

спрямована

24 год/добу

19353,14

967,66

 

17

Кіровоградська

Долинська

73,91

1,0

спрямована

24 год/добу

19353,14

967,66

 

18

Кіровоградська

Знам’янка

100,7

0,3

спрямована

12 год/середньодобово (з 30 хв.по 60 хв щогодини)

28267,07

1413,35

 

19

Кіровоградська

Кіровоград

66,2

5

спрямована

24 год/добу

43274,94

2163,75

 

20

Кіровоградська

Новоукраїнка

73,22

0,1

спрямована

24 год/добу

6120,00

306,00

 

21

Кіровоградська

Онуфріївка

73,34

0,3

 

24 год/добу

10600,15

530,01

 

22

Кіровоградська

Світловодськ

70,22

1,0

спрямована

24 год/добу

19353,14

967,66

 

23

Луганська

Луганськ

1,602

1,0

 

24 год/добу

19353,14

967,66

 

24

Луганська

Луганськ

69,98

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

25

Львівська

Дрогобич

71,9

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

26

Львівська

Львів

1,476

30,0

 

 24 год/добу

106001,51

5300,08

 

27

Миколаївська

Южноукраїнськ

102,4

0,1

 

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

28

Миколаївська

Миколаїв

91,5

0,25

 

24 год/добу

193531,39

9676,57

 

29

Одеська

Ананьїв

72,92

0,1

спрямована

24 год/добу

6120,00

306,00

 

30

Одеська

Білгород-Дністровський

102,9

0,25

 

24 год/добу

51608,37

2580,42

 

31

Одеська

Одеса

1,566

7,0

 

24 год/добу

51203,59

2560,18

 

32

Одеська

Одеса

72,92

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

33

Одеська

Ізмаїл

95,4

0,25

 

24 год/добу

51608,37

2580,42

 

34

Полтавська

Красногорівка

66,86

1,0

 

24 год/добу

19353,14

967,66

 

35

Рівненська

Рівне

68,24

4,0

 

6 год/добу

9676,57

483,83

 

36

Тернопільська

Тернопіль

71,03

1,0

 

18 год 30 хв/добу

14918,04

745,90

 

37

Харківська

Богодухів

73,58

0,1

 

24 год/добу

6120,00

306,00

 

38

Харківська

Харків

89,3

0,25

спрямована

24 год/добу

258041,86

12902,09

 

39

Хмельницька

Хмельницький

68,93

4,0

 

24 год/добу

38706,28

1935,31

 

40

Черкаська

Черкаси

72,98

4,0

 

24 год/добу

38706,28

1935,31

 

41

Чернівецька

Новодністровськ

0,819

7,5

 

6 год/добу

13250,19

662,51

 

42

Чернівецька

Чернівці

0,837

30

 

6 год/добу

26500,38

1325,02

 

43

Чернівецька

Чернівці

67,97

1,0

 

6 год/добу

4838,28

241,91

 

44

Чернігівська

Бахмач

67,94

1,0

 

24 год/добу

19353,14

967,66

 

45

Чернігівська

Бахмач

71,69

1,0

 

24 год/добу

19353,14

967,66

 

46

Чернігівська

Чернігів

72,35

4,0

 

7 год/добу

11289,33

564,47

 

Радіочастоти мовлення, призначені для створення та розвитку місцевих каналів мовлення:

 

 

 

1

Вінницька

Калинівка

68,0

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень (пн-птн: 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

2

Вінницька

Ладижин

67,97

0,2

 

1 год 10  хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

61,31

3,07

 

3

Вінницька

Селище

69,5

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

4

Вінницька

Тиврів

67,13

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

5

Вінницька

Бар (Мальчіївці)

67,91

0,1

 

14 хв/тиждень: (пн.06.30-06.44)

7,65

0,38

 

6

Вінницька

Жмеринка

67,34

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

7

Вінницька

Липовець

66,86

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

8

Вінницька

Муровані Курилівці

106,1

0,1

спрямована

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

136,00

6,80

 

9

Вінницька

Томашпіль

68,12

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

10

Вінницька

Тростянець

70,73

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

11

Вінницька

Могилів-Подільський

104,2

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

95,20

4,76

 

12

Вінницька

Погребище

69,11

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

17,85

0,89

 

13

Вінницька

Тульчин

105,5

0,1

 

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

95,20

4,76

 

14

Вінницька

Немирів

102

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

136,00

6,80

 

15

Вінницька

Шаргород

72,98

0,1

 

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

25,50

1,28

 

16

Вінницька

Чернівці (Мазурівка)

102,4

0,1

спрямована

14 хв./тиждень (вівт: 06.30-06.44)

40,80

2,04

 

17

Вінницька

Крижопіль

106,7

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

18

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

14 хв/тиждень (пн 06.30-06.44)

7,65

0,38

 

19

Житомирська

Овруч

104,2

2,0

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

1033,96

51,70

 

20

Житомирська

Олевськ

100,2

1,0

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

731,12

36,56

 

21

Закарпатська

Добрянське

100,5

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

22

Івано-Франківська

Верховина

103,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

23

Крим АР

Алупка

103,7

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

24

Крим АР

Генеральське

105,6

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

25

Крим АР

Керч

100,3

0,5

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

969,34

48,47

 

26

Крим АР

Морське

105,2

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

27

Крим АР

Нікіта

103,7

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

28

Крим АР

Оленівка

102,9

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

29

Крим АР

Паркове

102,9

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

30

Крим АР

Партеніт

100,5

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

31

Крим АР

Привітне

101,3

0,03

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

126,63

6,33

 

32

Крим АР

Рибаче

103,8

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

33

Крим АР

Севастополь

90,4

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

969,34

48,47

 

34

Крим АР

Стерегуще

103,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

35

Крим АР

Форос

105,2

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

36

Крим АР

Чорноморське

101,3

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

37

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

38

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

39

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

40

Луганська

Марківка

101,6

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

41

Одеська

Болград

105,7

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

42

Одеська

Велика Михайлівка

104,5

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

43

Одеська

Кодима

102,6

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

44

Одеська

Котовськ

103,6

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

45

Одеська

Тарутине

99,2

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

46

Одеська

Фрунзівка

102,1

0,25

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

47

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

48

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

49

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

50

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

51

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

52

Харківська

Великий Бурлук

105,4

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

53

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

96,93

4,85

 

54

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

55

Чернівецька

Путила

107,0

0,25

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

56

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

 

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Вінницька

Козятин

66,41

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

2

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

3

Вінницька

Крижопіль

106,7

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

 

 

 

 

 

 

 

4020,50

201,03

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Крим АР

Генеральське

105,6

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

2

Крим АР

Керч

100,3

0,5

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

12259,24

612,96

 

3

Крим АР

Морське

105,2

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

4

Крим АР

Нікіта

103,7

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

5

Крим АР

Оленівка

102,9

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

6

Крим АР

Паркове

102,9

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

7

Крим АР

Партеніт

100,5

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

8

Крим АР

Привітне

101,3

0,03

 

15 год 01 хв/тиждень**

1601,54

80,08

 

9

Крим АР

Рибаче

103,8

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

10

Крим АР

Севастополь

90,4

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

12259,24

612,96

 

11

Крим АР

Стерегуще

103,6

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

12

Крим АР

Форос

105,2

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

13

Крим АР

Чорноморське

101,3

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

14

Крим АР

Алупка

103,7

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

 

 

 

 

 

 

 

51671,72

2583,59

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

4623,25

231,16

 

2

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

4623,25

231,16

 

3

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

6538,26

326,91

 

4

Луганська

Марківка

101,6

0,25

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

4623,25

231,16

 

 

 

 

 

 

 

 

20408,01

1020,40

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

2

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

3

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

4

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

5

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

 

 

 

 

 

 

 

7492,75

374,64

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

1225,92

61,30

 

2

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

15 год 01 хв/тиждень**

548,25

27,41

 

 

 

 

 

 

 

 

1774,17

88,71

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:

охоплює:

 

 

1

Чернігівська

Новгород-Сіверський

101,0

0,1

 

15 год 01 хв/тиждень**

2924,00

146,20

 

2

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

 

15 год 01 хв/тиждень**

6538,26

326,91

 

 

 

 

 

 

 

 

9462,26

473,11

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

 

 

1

Вінницька

Козятин

66,41

0,1

 

150 год 50 хв/тиждень***

5495,25

274,76

 

2

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

 

150 год 50 хв/тиждень***

5495,25

274,76

 

 

 

 

 

 

 

 

10990,50

549,53

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

 

 

1

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

5530,95

276,55

 

2

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

5530,95

276,55

 

3

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

5530,95

276,55

 

4

Одеська

Фрунзівка

102,6

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

29498,40

1474,92

 

5

Одеська

Балта

104,5

0,1

 

151 год 49 хв/ тиждень*

29498,40

1474,92

 

 

 

 

 

 

 

 

75589,65

3779,48

 

 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:

 

 

 

1

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

 

151 год 49 хв/ тиждень*

12367,58

618,38

 

2

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

спрямована

151 год 49 хв/ тиждень*

5530,95

276,55

 

 

 

 

 

 

 

 

17898,53

8947,93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*загальнонаціональне мовлення

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:30

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:44-06:45

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

12:56-17:45

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

17:59-18:10

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

18:59-20:00

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**регіональне (в межах області) мовлення

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

06:45-06:54

06:10-06:29

06:10-06:29

 

 

 

 

 

 

08:10-08:29

08:10-08:29

08:10-08:29

 

 

 

 

 

15:40-15:59

12:40-12:56

15:45-15:59

 

 

 

 

 

 

18:10-18:59

17:45-17:59

18:10-18:59

 

 

 

 

 

 

20:00-20:29

18:10-18:59

20:00-20:29

 

 

 

 

 

20:00-20:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***загальнонаціональне мовлення Козятин. Хмільник

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:30

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:44-06:45

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

12:56-14:00

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

14:59-17:45

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

17:59-18:10

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу фінансово-економічниго аналізу

 

 

 

М. Карпунцов

 

 

діяльності ТРО та ліцензійних зборів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу частотного погодження

 

 

 

Т. Мироненко

 

 

та міжвідомчої координації

 

 

 

 

 

 

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>