Москаль звинуватив Луганську філію Концерну РРТ у продовженні співпраці з терористами і розпорядився вимкнути їй електроенергію

Теги: КРРТ
Перегляди: 2330
Додано: 2015-06-10 15:03:17 (admin)
Оновлено: 2018-12-29 15:50:11 (E.v.g.)

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністраціїГеннадій Москаль звинуватив керівника Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ)Володимира Улезька в продовженні співпраці з терористами так званої «ЛНР» та розпорядився відключити об'єкти Луганської філії від електроенергії. Про це повідомляєофіційний сайт пана Москаля.

За даними пана Москаля, Луганська філія Концерну РРТ так і не переїхала з окупованого Луганська на контрольовану Україною територію. Він стверджує, що фахівці КРРТ організували в так званій «ЛНР» трансляцію російських і сепаратистських телеканалів з антиукраїнською пропагандою, при цьому офіційно числяться працівниками Луганської філії КРРТ і продовжують отримувати зарплату з України.

З огляду на це 10 червня керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації підписав розпорядження, яким зобов'язав ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» відключити від енергопостачання головні об'єкти Луганської філії РРТ у зв'язку із заборгованістю. Він також зобов'язав працівників Луганської філії вивести з ладу, відключити від електропостачання та припинити прийом і передачу сигналу об'єктами філії до 22:00 11 червня. Після припинення цих робіт пан Москаль зобов'язав усіх співробітників філії виїхати з окупованої на контрольовану Україною територію, а в разі відмови від такого переїзду в. о. генерального директора Концерну РРТ має їх звільнити.

Геннадій Москаль також доручив підготувати звернення до Кабінету Міністрів з вимогою притягнути до відповідальності керівництво Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) і Концерну РРТ, а також звернення до Служби безпеки України щодо правової оцінки дій керівництва Луганської філії КРРТ.

 

 

Нагадаємо, що закон про військово-цивільні адміністрації наділяє ці адміністрації правом «організовувати контроль за роботою підприємств телекомунікацій».

 

«Телекритика»

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>