Завершено другий етап відновлення РТПС Краматорськ

Теги: КРРТ
Перегляди: 2594
Додано: 2015-04-30 16:20:54 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 17:57:18 (E.v.g.)

 

На радіотелевізійній передавальній станції Краматорськ 30 квітня 2015 року співробітниками Концерну РРТ введена в експлуатацію антенна щогла висотою 35 м. Нова щогла вдвічі вища за водонапірну башту, яка була задіяна в якості антенної опори на першому етапі проведення ремонтно-відновлювальних робіт на станції. За рахунок більшої висоти розміщення й вдосконалення передавальних антен на новій опорі, а також збільшення потужності передавачів зростає зона охоплення населення програмами телерадіомовлення.


З розгортанням антенної щогли закінчується другий етап ремонтно-відновлювальних робіт на станції. По його завершенні мовлення українських телевізійних каналів та радіостанцій у містах Краматорськ та Слов’янськ й прилеглих районах має розповсюджуватись зі збільшенням зони покриття та з кращою якістю.


На третьому етапі ремонтно-відновлювальних робіт передбачається повернення станції до роботи у штатному режимі. В ході цього етапу необхідно буде відбудувати антенно-щоглову споруду висотою понад 200 м, розгорнути передавачі та антенно-фідерні системи,забезпечити надходження на станцію електроенергії в належних обсягах.
З введенням в експлуатацію нової антенної щогли фахівці Концерну РРТ отримали можливість цілком зосередитись на відновленні повноцінного функціонування РТПС Краматорськ.

 

Сайт РРТНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>