У січні Концерн РРТ готовий розпочати конкурс на МХ-7 (оновлено)

Перегляди: 1756
Додано: 2022-01-20 18:23:05 (E.v.g.)
Оновлено: 2022-01-20 19:29:29 (E.v.g.)


Концерн готує заявку до регулятора.


Концерн РРТ у січні звернеться до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо оголошення конкурсу на мовлення в мультиплексі МХ-7. Про це йдеться у відповіді на запит «Детектора медіа» Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку).

Зараз Концерн РРТ проводить конкурсні процедури на закупівлю антенного та передавального обладнання, а також займається випробуванням супутникових каналів зв’язку. 11 жовтня 2021 року Кабінет міністрів своєю постановою затвердив умови надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом. А на 29 грудня 2021 року на підставі цієї постанови видана державна гарантія для забезпечення  виконання зобов’язань Концерну з погашення основної суми кредиту.

«Залучення бюджетних коштів для матеріально-технічного забезпечення побудови МХ-7 не передбачається. Державна гарантія надається Концерну РРТ для виконання боргових зобов’язань за запозиченням. Погашення кредиту та сплата за державну гарантію здійснюватиметься Концерном РРТ за рахунок власних коштів», – нагадує концерн.

Наразі Концерн РРТ уклав кредитний договір з «Укрексімбанком» щодо відкриття кредитної лінії на суму 490 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення у січні 2022 року купив обладнання на 288,89 млн грн. Так, ТОВ «Науково-виробниче об’єднання “Ромсат”» отримає 155,10 млн грн за поставку та налагодження телевізійних передавачів стандарту DVB-T2 із вихідною потужністю 1кВт або більше (виробник Rohde & Schwarz, Німеччина). ТОВ «Терапро» отримає 96,82 млн грн за передавачі із вихідною потужністю менше 1кВт (виробник Vigintos Electronika, Литва).

Аналізуючи потужність закуплених передавачів та запити до УДЦР щодо збільшення потужностей, можна сказати наступне: швидше за все УДЦР дозволив 4 кВт у Києві; 2 кВт у Вінниці, Львові, Ковелі та Красногорівці; 1 кВт у Одесі, Чернівцях, Черкасах, Білопіллі, Новодністровську, Кульчіївцях, Більмаку, Хусті. Здається не вдалось отримати 2 кВт у Подільську (Одещина), сюди купують 1 кВт, хоча видано ліцензію лише на 0,5 кВт. 
Також є ряд менш важливих нас. пунктів (з точку зору покриття населення), де є деякі розбіжності між запланованими передавачами та ліцензіями, зокрема у Яремчі на ліцензійні 200 Вт закуплено Vigintos TV-600D який має видавати 500 Вт, а Ізмаїл, Токмак, Сарата, Тарутине та Калуш на ліцензійні 300 Вт отримають такий самий передавач з теж планованою потужністю мовлення у 500 Вт. Далі є ряд ще менших населенних пунктів, які теоретично мали отримати передавач Vigintos TV-50D (максимальна потужність 50 Вт) але отримають TV-300D на 100 Вт. Мова про Балту, Рені, Добрянське, Дубове, Нову Одесу, Генічеськ, Скадовськ, Велику Олександрівку, Верхній Рогачик, Нижні Сірогози, Новотроїцьке, Солобківці. 

Повний перелік ТВК МХ-7 за посиланням.
 

За матеріалами "Детектор Медіа"  та інформація на форумі

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>