Легендарна FIFA у новій обгортці: як зустріли EA Sports FC 24?

Теги: Різне
Перегляди: 549
Додано: 2023-10-26 13:11:52 (admin)

29 вересня відбувся реліз довгоочікуваного футбольного симулятора від EA Sports. Це відбувається щорічно, проте цього разу прем'єра була особливою - це перша гра серії, які вийшла самостійно, без співпраці з FIFA. Розробники називають це новою сторінкою в історії симулятора, але чи вдалося їм випустити дійсно нову гру?

 

Рекордна кількість гравців  

Останні версії ігор FIFA запамʼятовувались гравцям дрібними змінами, які дуже голосно анонсувалися. Потроху аудиторія починала втомлюватися від одноманітності серії, проте суттєвого зниження користувачів не спостерігалося - кожен вересень чергова частина гри змушувала оновлюватись, а особливо прихильників онлайн режиму. Це пояснюється також тим, що FIFA в останні декілька років не мала гідних конкурентів на ринку, але при цьому мала віддану базу гравці. Так само як прихильники азартних ігор обирають для гри умовний Ель слотс та не мають потреби шукати альтернативу. 

 

Новина про ребрендинг гри викликала додатковий інтерес - за неповних два тижні від виходу EA Sports FC 24 розробники повідомили, що у нову гру зіграло близько 11,3 млн користувачів, що на 20% перевищує показник попередньої FIFA 23. Гра вийшла на всіх актуальних платформах, а зміна назви анітрохи не вплинула на імідж та не ускладнила пошук. 

 

Безсумнівно, в EA Sports FC 24 оновилась не лише вивіска. Розробники додали нову технологію рухів гравців, детальніше попрацювали над режимом кар'єри, а в режим Ultimate Team додали можливість включати у склад команди як чоловіків, так і жінок. Попри все у перші дні релізу користувачі знаходили деякі баги, які EA поступово виправляють.

 

Ще один симулятор від EA

Релізом EA Sports FC 24 розробники не обмежились - невдовзі студія представить ще й мобільну умовно-безкоштовну стратегію ЕА Sports FC Tactical. Зважаючи на успіх мобільної версії EA Sports FC 24, яка вже була завантажена більш ніж 2,2 млн разів, Electronics Arts продовжують розвивати й цей напрямок.

 

Гравці не будуть безпосередньо керувати командами на полі, матчі будуть симулюватися, проте ігровий процес буде зосереджено у двобоях між двома конкретними футболістами. Приміром, нападник зустрінеться віч-на-віч із захисником, а гравець обиратиме його подальші дії - пробити по ворота, віддати передачу або обвести свого суперника. Очікується, що з ліцензіями буде повний порядок:

  • 5000+ гравців;

  • 10+ ліг;

  • Декілька режимів гри.

Реліз мобільної гри заплановано на початок 2024 року. Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>