Суд переніс розгляд справи про цифровий конкурс

Перегляди: 2499
Додано: 2011-09-12 21:10:47 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 19:42:10 (admin)


Окружний адміністративний суд міста Києва переніс розгляд справи щодо оскарження телеканалом ТВі результатів проведеного Національною радою з питань телебачення і радіомовлення конкурсу на місця в цифрових мультиплексах. Про це повідомляє прес-служба ТВі.

 

 

 

У зв'язку з неявкою представників Національної ради 12 вересня розгляд справи відкладений.

 

 

 

Одночасно суд задовольнив клопотання представників каналу ТВі про витребування від Національної ради документів, пов'язаних з проведенням конкурсу.

 

 

 

Наступне засідання Окружного адміністративного суду призначене на 20 вересня, на 14:40.

 

 

 

Як писала «Телекритика» 23 серпня телеканал ТВі оскаржив цифровий конкурс. У своїй позовній заяві канал посилається на те, що здійснення ефірного цифрового мовлення з використанням технології мовлення DVB-T2 в Україні заборонено, оскільки відповідно до статті 22 закону «Про телебачення і радіомовлення» конкурс в телемережі може бути оголошений лише після того, як відповідна телемережа буде створена у встановленому законом порядку, а мережа DVB-T2 Нацрадою ніколи не створювалася.

 

 

 

На думку каналу, рішення Нацради про оголошення конкурсу суперечать вимогам статей 21, 22, 24 закону «Про телебачення і радіомовлення», статей 1, 21 закону «Про радіочастотний ресурс України», Плану використання радіочастотного ресурсу та п. 5.1 Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

 

 

 

Відтак, ТВі просить суд скасувати рішення Нацради № 822 від 15 квітня 2011 року про оголошення конкурсу, а також визнати протиправними всі інші дії Нацради щодо конкусру, у тому числі рішення, прийняті на засіданні Нацради 18 серпня. Також канал просить суд зобов'язати Нацраду утриматися від оголошення конкурсів, умовами яких передбачається застосування радіотехнологій, не передбачених Планом використання радіочастотного ресусру, затвердженим постановою Кабміну 9 червня 2006 року.

 

 

 

«Телекритика»

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>