158 частот «Зеонбуду» не пройшли міжнародну координацію

Перегляди: 2892
Додано: 2011-09-13 10:07:11 (admin)
Оновлено: 2018-12-23 16:23:54 (admin)158 частот, на яких працюватиме провайдер загальнонаціональних мультиплексів «Зеонбуд», не пройшли міжнародну координацію. Про це повідомив начальник відділу радіочастот Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення Дмитро Маковєєнко під час міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні» 13 вересня.

 

За його словами, координацію не пройшли частоти в таких великих містах як Одеса, Херсон, Миколаїв, Севастополь, Сімферополь, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Івано-Франківськ.

 

Загалом, як відомо, «Зеонбуд» будує мережу на 672 частотах, призначених для чотирьох мультиплексів.

 

Разом з тим керівник центру законодавчих ініціатив Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова повідомила, що НАМ звертався з інформаційними запитами до Національної комісії з регулювання зв'язку, Українського державного центру радіочастот та Міністерства транспорту з проханням надати документи щодо координації.

 

«Якщо "Зеонбуд" працює не на тих частотах, які були виділені Україні угодою "Женева-2006" (а в Україні наразі будуються багаточастотні мережі, а не синхронні зони, як було передбачено «Женевою-2006». - ТК), то його частоти були надані Україні сусідами під час міжнародної координації. Нас цікавить, що Україна віддала взамін і чи залишився в неї частотний ресурс для створення мультиплексів МХ-4, -6, -7, -8», - сказала пані Большакова. Відповіді на свої запити по суті НАМ наразі не отримав.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>