«Ера» подала апеляцію на рішення суду щодо результатів цифрового конкурсу Нацради

Перегляди: 2776
Додано: 2012-02-13 08:17:51 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 18:25:36 (admin)


Канал вимагає визнати конкурс недійсним, і щоб суд зобов’язав Нацраду провести його знову

Телерадіокомпанія «Ера» подала апеляцію до Апеляційного адміністративного суду міста Києва на рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо результатів цифрового конкурсу Нацради. Цю інформацію «Телекритика» отримала від генерального директора телеканалу Ігоря Лоташевського.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 12 січня відмовив у повному обсязі в задоволенні позовних вимог телеканалів ТВі, ТВinfo (ТОВ «Інфо24»), «ТВі-Культура» (ТОВ «Медіа інфо»), «Малятко ТВ» і ТРК «Ера», які оскаржували результати цифрового конкурсу на місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах.

В інтерв'ю «Телекритиці» пан Лоташевський зазначав, що це прикра помилка Нацради, і він сподівається, що її буде виправлено.

За словами генерального директора, ключова вимога «Ери» - визнати конкурс недійсним, щоб суд зобов'язав Нацраду по-новому провести конкурс, щоби члени цього регуляторного органу уважніше розглянули пропозицію телекомпанії.

Водночас пан Лоташевський зауважив, що в повторному конкурсі на залишки регіональних цифрових частот «Ера» не братиме участі. «Нам потрібна одна ліцензія. Ми не будемо подавати 150 заявок і потім мати 150 стосунків із місцевими телекомунікаційними операторами. В економічному плані цей процес не виправданий. Ми сподіваємося, що суд усе-таки винесе рішення на нашу користь, Нацрада оголосить новий конкурс, і ми отримаємо ліцензію саме у всеукраїнському мультиплексі», - сказав він.

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>