Нацрада призначила перевірку УЦТМ

Перегляди: 2174
Додано: 2012-05-24 03:06:24 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:21 (E.v.g.)

За те, що компанія ретранслює більше каналів, ніж у ліцензії

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 23 травня призначила позапланову перевірку провайдера цифрового мультиплексу МХ-4 - компанії «Українська цифрова телемережа».

 

Проведений Нацрадою 25 квітня моніторинг зафіксував ознаки порушення ч. 5 ст. 42 закону «Про телебачення і радіомовлення»: ресурс мережі, зазначений у ліцензії, - 1 канал, фактично - інший, без дозволу Нацради ретранслюється 7 телеканалів. Крім того, за вказаною в ліцензії адресою офіс компанії відсутній, повідомила перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко.

 

Як відомо, після анулювання ліцензій восьми компаній, які мали мовити в МХ-4, в УЦТМ за ліцензією залишилося двоє мовників - «М2-Естрада» та УНІАН.

 

УЦТМ ще у вересні 2011 року мала намір переоформити свою ліцензію, про що писала «Телекритика». Компанія хотіла внести зміни щодо директора, адреси, кількості операторів телекомунікацій та переліку каналів для ретрансляції. Але Нацрада відклала питання про переоформлення ліцензії до моменту вирішення в суді справи про анулювання ліцензії УЦТМ.

 

Тепер Нацрада призначає позапланову перевірку за порушення, які виникли внаслідок непереоформлення ліцензії.

 

Нагадаємо, що Нацрада вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії УЦТМ у квітні 2011 року за те, що компанія, за словами Оксани Головатенко, систематично порушувала організаційно-технічні, фінансові та інвестиційні зобов'язання, розбудувавши лише 6% із своєї мережі.

 

Розгляд цього позову наразі зупинено, оскільки УЦТМ оскаржила рішення Нацради про звернення до суду по анулювання. Цей зустрічний позов розглядається вже в апеляції, повідомив «Телекритиці» начальник управління правового забезпечення Нацради Олег Шосталь.

 

Нацрада припускає, що результати нової перевірки УЦТМ стануть ще одним доказом у суді.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>