У другому тендері Держкомтелерадіо на закупівлю сет-топ-боксів переміг «РКІ – Консалтинг»

Перегляди: 2737
Додано: 2012-07-06 12:59:44 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:19 (E.v.g.)

Компанія запропонувала такі ж тюнери, як і «Ромсат» у попередньому тендері, але за дешевшою ціною

ТОВ «РКІ - Консалтинг» перемогло в тендері Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення на додаткове придбання сет-топ-боксів для малозабезпечених верств населення у кількості 200 тисяч штук на суму 100 млн грн, виділених додатково з державного бюджету. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

 

Рішення про переможця тендеру прийняв комітет з конкурсних торгів Держкомтелерадіо.

 

Перед цим було проведено оцінку конкурсних пропозицій двох учасників - ТОВ «РКІ - Консалтинг» і ТОВ «Стронг Юкрейн».

 

«РКІ - Консалтинг» запропонував телетюнери Trimax TR-2012 HD (такі ж, як на попередньому тендері пропонувала компанія «Ромсат») за ціною 485,94 грн за одиницю. Пропозиція Strong Ukraine була на 86 копійок дорожчою - тюнери Strong SRT 8500 і Strong SRT 8502 за ціною 486,80 грн за одиницю.

 

У попередньому тендері на закупівлю 685 тис. пристроїв суму 333,450 млн грн переміг якраз Strong Ukraine за рахунок дешевшої на 20 копійок ціни, ніж у конкурента. Другим учасником тендеру була компанія «Ромсат», яка запропонувала тюнери Trimax TR-2012 HD за ціною 487 грн за одиницю.

 

Нагадаємо, що безкоштовно сет-топ-бокси від держави отримають малозабезпечені громадяни, які до 1 липня 2012 року звернулися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою. Це такі категорії громадян:

- усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);

- інваліди війни третьої групи;

- особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

 

Якщо до 1 липня не набереться стільки заяв, скільки телетюнерів закуплено за кошти держбюджету, термін прийому заяв буде продовжено, обіцяв раніше голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович. Однак, на його думку, Держкомтелерадіо матиме іншу проблему: заяв буде більше, ніж пристроїв, на які поки що передбачено кошти.

 

Станом на кінець травня від громадян надійшло 650 тис. заяв на отримання безкоштовного сет-топ-бокса.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>