«L'радіо» змінило позивний на радіо «Дача», «Європа плюс» - на «Шансон»

Перегляди: 3514
Додано: 2011-03-30 13:41:26 (Zheka)
Оновлено: 2018-12-16 15:41:03 (admin)

Нацрада переоформила ліцензії

ТРК «Радіо Кохання» змінило свій позивний «L'радіо» на «Дача», а ТРК «Європа плюс Київ» - «Європа плюс» на «Шансон». Відповідні зміни до ліцензій компаній затвердила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 30 березня.

 

Представники «L'радіо» пояснили, що радіокомпанія купує права на використання російського формату, бренду й ефірного оформлення, але наповнюватиме його повністю власним продуктом. Як писала ТК, відповідний договір ТРК «Радіо Кохання», що входить до холдингу «Київський телеграф» Андрія Деркача, уклала з російською компанією «Медиа Холд» (власник російських радіостанцій Love Radio та «Дача»).

 

За їхніми словами, ТРК намагається залучити більш дорослу і платоспроможну аудиторію. Якщо «L'радіо» орієнтувалося на молодих жінок, то «Дача» - на жінок і чоловіків віком 30-49 років.

 

При цьому радіокомпанія не змінює програмну концепцію, оскільки планує спершу протягом трьох місяців протестувати новий формат, знайти ведучих, зрозуміти, які програми випускатиме в ефір.

 

Судячи з презентації компанії, в ефірі «Дачі» лунатиме радянська, російська та вітчизняна музика: «золоті хіти зірок вітчизняної естради 80-90-х років» (Софія Ротару, Алла Пугачова, Філіп Кіркоров, Любов Успенська, Ірина Алегрова та ін.), «кумири декількох поколінь» (Йосип Кобзон, Едіта П'єха, Анна Герман, ВІА «Самоцветы» та ін.), сучасні виконавці (Ані Лорак, Потап і Настя Каменських, Ірина Білик та ін.).

 

Випуски новин «Дача» планує давати по буднях вісім разів на день, раз на день - «Теленовини» (найсвіжіші новини зі світу популярних телесеріалів і телебачення, цікаві факти про акторів і телеведучих). Також плануються програма на замовлення «Удачный час и удачный момент», програми «Пісня року», «Гаряча десятка», «Історії кохання», «Історії успіху», «Історія пісні», «Чесно про корисне», «Легкого шляху» (про зміни руху електропоїздів і про ситуацію на автошляхах), «Гороскоп».

 

Фактично, як узагальнила перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко, йдеться про купівлю російського формату, як у випадку з «Радіо Алла». Члени Нацради, за винятком Лариси Мудрак, підтримали рішення про зміну ліцензії і ребрендинг.

 

Що стосується ТРК «Європа плюс Київ», то вона змінила позивний і програмну концепцію в ліцензіях на міста Хмельницький, Маріуполь і Вінниця. Тепер там мовитиме радіо «Шансон». У Києві «Європа плюс Київ» залишається при своєму позивному «Європа плюс».

 

За словами представника, компанія уклала ліцензійний договір з радіо «Шансон» на виробництво спільного нового продукту.

 

Нагадаємо, раніше «Європа плюс Київ» мовила з позивним «Європа ФМ». У листопаді 2010 року вона вирішила змінити позивний у Києві на «Європа плюс», а у Хмельницькому, Маріуполі і Вінниці - на «Мюзік радіо» (як і «Шансон» входить до Business Radio Group Анатолія Євтухова). Однак Нацрада відмовила у зміні позивних. Згодом, у грудні 2010 року, компанія у чотирьох містах змінила позивний «Європа ФМ» на «Європа плюс».

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>