"Super Radio" у Києві!

Перегляди: 3771
Додано: 2011-09-10 12:47:16 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:37:01 (E.v.g.)

Сьогодні у Києві на частоті 101.1 МГц, де досі працювало радіо "Мелодія", розпочалося тестове мовлення радіостанції "Super Radio". Музичне наповнення - російські і зарубіжні композиції  від 80-х до нашого часу.

В ефірі також можна почути джингли радіостанції  - "Радіо без реклами", "24 години без реклами ", а також інформацію про те, що триває тестове мовлення радіостанції.

Тим часом кілька днів тому радіо "Мелодія" з'явилося на іншій частоті  - 97,5 МГц.(Інформацію надав Ігор). 

У ніч з 9 на 10 вересня на частоті 101,1 МГц у Києві розпочало мовлення «Super Radio» компанії «Новий обрій» - головного переможця минулорічного конкурсу на вільні частоти. Водночас було відключено мовлення радіо «Мелодія». Про це йдеться на сайті «Мелодії».

 
 

Директор компанії «Новий обрій» Олексій Карпенко пояснив «Телекритиці», що «Super Radio» розпочало так зване тестове мовлення. «Ми відпрацьовуємо техніку і технологію, в ефір зараз виходить тестовий сигнал, який ми сформували з різнопланової музики та позивних ("Super Radio") і перебивок ("24 години без реклами", "Технічна проба")», - повідомив він.

 

 

За словами пана Карпенка, поступово з готовністю техніки тестування розпочнеться по всіх 55 містах мережі і триватиме орієнтовно місяць-два. Повноцінне мовлення «Super Radio» в новому форматі розпочне ближче до весни 2012 року.

 

 

«Назва залишиться "Super Radio", а формат я зможу вам назвати, коли буде збудована мережа. Такого формату поки що на ринку немає», - сказав пан Карпенко. Також він наразі не розголошує імена людей, які працюють над програмним наповненням радіомережі.

 
 

Щодо програмування, то пан Карпенко запевнив, що в ефірі обов'язково будуть новини.

 
 

Як писала «Телекритика», у березні 2010 року невідома на медіаринку компанія «Новий обрій» перемогла в конкурсі на всі 55 частот, на які претендувала. Серед них - 12 частот, що раніше належали радіомережі «Мелодія», якій не було продовжено ліцензію. Тепер новий гравець вийде на ринок у всіх 24 обласних центрах і в столиці Криму, а також ще в 30 містах.

 

 

«Новий обрій» у Нацраді представляв Олексій Карпенко, який перед тим працював в УМХ, а ще раніше був заступником голови правління «Нашого радіо» та начальником УДЦР. За його словами, «Новий обрій» планує створювати музично-інформаційну мережу «Super Radio» (80% музики, 20% інформації).

 
 

Засновником ДП «Новий обрій» є ТОВ «Об'єднана медіа група», засновником якого, у свою чергу, є кіпрська компанія Vancoviar Holdings Limited.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>