У Стрию розпочала мовлення нова радіостанція «Фреш-FM»

Перегляди: 2788
Додано: 2013-09-01 05:48:27 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:48:02 (E.v.g.)

fresh-fm

Станція поки що мовить у тестовому режимі.
 
У Стрию розпочала мовити нова радіостанція «Фреш-FM». Радіостанцією володіє місцева ТРК «ЛАН».
 
Це вже друга радіостанція, яку ця телерадіокомпанія запустила у Стрию. Її мовлення поки що ведеться у тестовому режимі. В ефірі звучить музика українських та зарубіжних виконавців, будь-які джингли поки що відсутні.
Є в ефірі «Фреш-FM» також і пісні російською мовою, які виконують українські виконавці. В той же час пісень російських виконавців в ефірі радіостанції помічено не було.
До слова, в ефірі першої радіостанції, яку запустила ТРК «ЛАН» і яка продовжує працювати у Стрию, російськомовна музика відсутня взагалі.
 
Цільовою аудиторією радіостанції є мешканці Стрия. Про це свідчить як інформація у ліцензії мовника, так і той факт, що потужність передавача радіостанції є дуже слабкою — всього 30 Вт.
Юридичним власником радіостанції «Фреш FM» є ПП «ТРК "Лотос-ФМ"». Це ПП виграло конкурс на частоту 104,8 мГц у Стрию 29 серпня 2012 року, а 25 вересня йому було видано ліцензію на мовлення (НР № 1651-м).
 
Як повідомили кореспондентові «Львівської газети» у ПП «ТРК «Лотос-ФМ», власником цього ПП є стрийська ТРК «ЛАН», яка, за інформацією відкритих джерел, зокрема — сайту Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, належить місцевим бізнесменам Карпінським.
 
gazeta.lviv.ua
 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>