У Кузнецовську працюватимуть нові радіостанції (ОНОВЛЕНО)

Перегляди: 2562
Додано: 2013-08-31 02:41:05 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:28:15 (admin)

Першого вересня новий період в житті розпочнеться не тільки в педагогів і школярів. Цього дня своєрідний перший дзвоник пролунає і для радіо "Рівне-ФМ". Воно почне мовити в місті атомників - Кузнецовську. Таким чином "Рівне-ФМ" стане першою рівненською радіостанцією, що створила власну регіональну мережу мовлення.


101.1. Вже зовсім скоро ця частота на радіоприймачах в машинах, домівках, на роботі в частини жителів Полісся порожньою не буде. Із вересня на 101.1 приймачі Кузнецовська і прилеглих сіл. загалом в радіусі 25 кілометрів, ловитимуть молоду станцію "Рівне-ФМ". Рівненська ФМ-станція, яка вже незабаром святкуватиме другий день народження, поступово розширює свою мережу. 

Місяці, витрачені на отримання ліцензії та підготовку до запуску, позаду. Вже цієї неділі, 1 вересня, на Поліссі можна буде слухати щогодинні випуски новин області, якісну музику, розважальні програми, тощо. Генеральний директор РОДТРК Андрій Велесикпояснює, поява ФМ-радіостанцій в ефірі - дуже складний процес, доводиться проходити багато конкурсів в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Мовлення в Кузнецовську, як і у Рівному, каже Андрій Велесик, буде цілодобовим. На цій же частоті, окрім "Рівне-ФМ", двічі на добу виходитиме ще й місцева станція "Шлях-ФМ". Все обладнання, запевняє директор Рівненського обласного радіотелевізійного передавального центру Віктор Талімончик, до роботи готове. Це підтвердили численні тестові запуски. Центр гарантовано забезпечить прийом в радіусі 25 кілометрів, і навіть 50 кілометрів для прийомно-професійних антен. 

Після Полісся освоюватиме "Рівне-ФМ" і райони південні. Орієнтовно у жовтні станцію можна буде почути і в Острозі. Щоправда, частота там буде вже інша. 

rtb.rv.ua


Із 2 вересня жителі Кузнецовська та Володимиреччини матимуть свою FM-радіостанцію. Саме на теперішню осінь припадає відкриття радіохвилі 101,1 FM.
 

На хвилі слухачі почують дві радіостанції «Рівне-FM», яка закриватиме 20 годин та «Шлях-FM», в зону відповідальності якої входить 4 години (5.00-7.00 та 17.00-19.00). Таким чином, нова частота стане користувачам у нагоді всі 24 години на день. Формат хвилі – розважально-інформаційний.

Як повідомили радійники, "Ми, «Шлях-FM», працюємо у рамках отриманої ліцензії телерадіокопанією «Бурштиновий шлях». І, безумовно, працюємо для Вас - наших слухачів. Корисна інформація, місцеві новини, можливість привітати своїх друзів чи родичів, реклама, оголошення, новини РАЕС, цікаві розмови і, звісно ж, якісний музичний супровід. А також безкоштовно можна буде передати привіт та... зізнатися у коханні. Наші телефони у Володимирці 2-60-71, у Кузнецовську 2-40-40".
На хвилях радіостанції ефірний час надаватимуть також для молодих місцевих гуртів.

Як повідомляє www.kuznetsovsk-rada.gov.ua, станція функціонує за підтримки співзасновників та головного партнера – РАЕС. 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>