TV-Степ (Жовті Води)
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 13603
Додано: 2008-05-10 08:13:37 (admin)
Оновлено: 2024-05-29 13:29:24 (BanderaTV)

Жовтоводський місцевий недержавний інформаційно-розважальний телеканал.

Свою роботу розпочав 3 жовтня 1993 року, припинив мовлення 1 травня 2019 року. Мав ліцензію на 32 ТВК (0,1 кВт) 6 год/добу. Останнім часом в ефірі були в ефірі програми телеканалів UA|TV та UA:Культура.
Шановні жовтоводці!

Повідомляємо важливу новину - телерадіокомпанія «Степ» з 1 травня 2019 року призупиняє свою діяльність. Таке рішення було прийняте керівництвом.

Аби попередити розповсюдження чуток, зауважимо наступне:

По-перше: телерадіокомпанія «Степ» має ліцензію на здійснення аналогового мовлення до 2023 року.

По-друге: ми маємо можливість перейти на цифрове мовлення. З боку офіційних установ не створюється жодних перешкод щодо переходу телерадіокомпанії «Степ» на «цифру».

По-третє: рішення про призупинення діяльності було прийняте на рівні керівництва компанії цілком свідомо, без будь-якого впливу з боку сторонніх осіб.
Висловлюємо щиру вдячність глядачам, які протягом 25-річної роботи ТРК «Степ» уважно слідкували за новинами, переглядали тематичні програми, замовляли вітання для рідних, зверталися до студії із пропозиціями та ідеями для репортажів.

Дякуємо міській владі, керівникам комунальних підприємств, діловим партнерам із якими нас пов’язує багаторічна плідна співпраця.

Спасибі щирим друзям нашого творчого колективу.

Окрема подяка кожному, хто працював у телерадіокомпанії «Степ» і зробив свій внесок у її розбудову цікавими інтерв’ю, яскравими зйомками, принциповими розслідуваннями, змістовними фільмами, незабутніми авторськими програмами, професійним вирішенням технічних питань.

«Не варто боятися змін. Найчастіше вони трапляються саме в той момент, коли необхідні». Таку думку висловив древній китайський мислитель та філософ Конфуцій. Погодимся з ним.

Дякуємо за увагу!Відео

cтарі логотипи:

{gallery}старі_лого/32Жовті Води{/gallery}Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>