Перший Автомобільний
Категорія: Супутникові та кабельні/інтернет телеканали
Перегляди: 8546


www.1auto.tv

Столичний недержавний кабельний телеканал.
 
Перший Автомобільний телеканал – перший і єдиний український канал, всі програми якого присвячено автомобільному світу.
Сучасне життя й автомобілі давно стали невід'ємними поняттями. Хтось сприймає своє авто як друга, хтось – як члена родини, а хтось - як коханку. Але в будь-якому разі автомобіль уже давно перестав бути просто механізмом для пересування. Автомобіль – це стиль життя. Це філософія сьогодення. Це те, що поєднує людину і час.
Перший Автомобільний телеканал – злагоджений організм, у якому кожна телепередача виконує свою функцію. Кожен телепроект демонструє певну грань автосвіту: виставки та презентації, товари та послуги, правила та закони авто- й мотоспорту, найкращі світові тележурнали, корисні поради, рекомендації експертів авторинку та багато іншого – все, що хоче знати сучасна людина.
Перший Автомобільний встановив собі високу планку – бути найкращим в автомобільній сфері. Тому щодня і щохвилини механізм старанно працює, щоб забезпечити ефір якісною і цікавою інформацією, щоб кожного сезону наші програми ставали ще кращими і ще цікавішими для глядачів.

27 травня змінив ліцензію з української на іспанську


Відео
Інтернет мовлення:
Перший АвтомобільнийДані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТОВ «Ейсі Ком» 35573140 (044) 206-56-60 info@1auto.tv sales@1auto.tv Новак Віталій Анатолійович Яровий Олег Андрійович 80%, Атаман Сергій Йосипович 20% Яровий Олег Андрійович, Атаман Сергій Йосипович
cтарі логотипи:


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>