Sport 1
Категорія: Супутникові та кабельні/інтернет телеканали
Перегляди: 6873


www.poverkhnost.tv

До 2015 більш відомий як “Спорт-1”

Слоган: “Пристрастей багато - Спорт один”

Ідея нового всеукраїнського телеканалу «СПОРТ-1» - відтворити для українського глядача цілісну картину вітчизняного спорту. Трансляції провідних футбольних чемпіонатів Італії, Іспанії, Німеччини і інших, ігри Північноамериканської Національної Хокейної Ліги, а так само баскетбол, бокс, плавання, легка і важка атлетика, художня і спортивна гімнастики. Спеціально для опівнічників в цілодобовій сітці телеканалу «СПОРТ-1» буде відкритий нічний блок ефіру, в основу якого ляжуть прямі трансляції заокеанських турнірів (NBA, NHL), повтори резонансних спортивних подій національного і світового рівня, а так само дещо годинні трансляції відомих зарубіжних спортивних мовників, як те «Chelsea Channel», «Milan Channel» і ін.

До складу групи компаній “Поверхность” входять телеканали "Sport 1", “Sport 1 Україна”, “Sport 1 Baltic”, “Sport 1 HD”, "Sport 2", “Sport 2 Baltic”, “Dynamo Kyiv TV”, “Kino 1”, “Quiz”, “Соль ТВ” та “Чемодан ТВ”.
 
Припинив мовлення на супутнику 25/06/2015, продовжує свою діяльність в інтернеті та в кабельних мережах і базується в Латвії.


Відео
Інтернет мовлення:
Sport 1cтарі логотипи:


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>