UA Fashion TV
Категорія: Супутникові та кабельні телеканали
Перегляди: 2016


www.fashiontv.com.ua

Супутниковий недержавний телеканал.

Слоган: “Телеканал модної країни”.

UA FASHION TV - це:

  • законодавець моди, телегід останніх тенденцій та красивого способу життя. Світ цікавих людей, захоплюючих вечірок, гламуру та розкіши завжди зачаровує глядачів. Світ досягнень та орієнтир успіху. 
  • гід по стилю та модному дизайну. Вишукане поєднання якісного відеоряду та модної музики зачаровує та дає глядачу можливість поринути в чарівний світ моди. Взявши все найкраще, що є у глянцевих журналах та сучасному інтерактивному телепросторі, ми створили - телеглянець.
  • телеканал про все що є модним: творіння дизайнерів, стиль, естетики, спосіб життя, світські події, спорт, арт, високу кухню та незабутні подорожі, все те, що справді надихає.
  • якісна платформа про моду, про світське життя в ефірі якого завжди щоденні новини, ексклюзивні репортажі з червоних доріжок та закритих вечеріок, аналіз сезонних колекцій, огляд тенданцій інтерв‘ю з зірками, дизайнерами, інсайдерами, щотижневі тематичні блоги від нашої редакції, запрошених впливових модних журналістів, блогерів та експертів.
  • бренд - під знаком якого відбуваються зіркові події, шоу у різноманітних кутках світу, які приваблюють увагу журналістів, світської публіки, та мільони глядачів.
Розпочав тестове мовлення 10 жовтня 2019 року.

Відео

Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Azerspace 1 - 46°E 11095 H 30000 DVB-S2/8PSK Azerspace 1 Europe MPEG-4
Дані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТзОВ "ЮКРЕЙНІАН ФЕШН ГРУП" вул. Рибальська, 11, оф. 2, м. Київ, 01011 42898540 (044) 379-3070 tv@fashiontv.com.ua Doc@fashion.com.ua Гусєва Ольга Олександрівна Гусєва Ольга Олександрівна (дружина голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва)


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>