UA|TV
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 1451
Додано: 2022-09-13 22:42:21 (admin)
Оновлено: 2023-04-02 20:36:46 (admin)

Державний інформаційно-розважальний телеканал іномовлення.

Створений літом 2015 року замість телеканалу "УТР". 

Слогани: “Завжди поруч!”, “Відкрий для себе Україну!”, “Будь з Україною!”, “Живи Україною!”.

UA|TV адресований широкій іноземній аудиторії і покликаний доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України і про Україну з перших вуст.
UA|TV – це свіжі новини щогодини п’ятьма мовами (українською, англійською, російською, арабською, кримськотатарською).
UA|TV – це програми власного виробництва про сьогоднішні події в Україні, на сході та в Криму, про перебіг економічних реформ, здобутки в науці й культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу і туристичні маршрути!

Прем’єри випусків новин українською мовою: 03:00.

Країни, в яких ми мовимо через кабельних операторів: Азербайджан, Болгарія, Грузія, Ізраїль, Канада, США, Німеччина, Латвія, Молдова, Польща.

Щодня, щохвилини, щосекунди команда UA|TV старанно працює та вдосконалюється, щоб забезпечити ефір якісною, повною та цікавою інформацією для захисту національних інтересів України за кордоном, формування та підтримання позитивного іміджу нашої країни у світі!

З 2 березня 2020 частина мовлення у деяких населених пунктах стала виходити як телеканал “ДІМ”. Офіційно перетворення наземної мережі завершено рішенням від 25/02/2021 - Видати ДП «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», м. Київ (логотип: «ДОМ»), дозвіл на тимчасове мовлення з використанням 5 ТВК у м. Волновасі, 22 ТВК у м. Волновасі, 6 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі, 37 ТВК у м. Покровську (аналог), 40 ТВК у с. Бахмутівці, 12 ТВК у с. Старобільську, 5 ТВК у с-щі Широкому Станично-Луганського району, 25 ТВК у смт Чаплинці (аналог).

Припинив мовлення 29 серпня 2022 остаточно розділившись на телеканали "FreeДОМ" та "ДОМ".

cайт  або той же сайт на internet archive 
Відео

cтарі логотипи:
{gallery}старі_лого/UA-TV{/gallery}


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>