Мовлення зберігається попри негаразди

Теги: КРРТ
Перегляди: 2553
Додано: 2014-05-30 14:00:55 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 00:35:30 (E.v.g.)

Колектив Концерну РРТ висловлює свою стурбованість складними умовами, в яких працюють співробітники Донецької та Луганської філій, та заявляє про підтримку колег.
Керівництво Концерну постійно знаходиться на зв’язку з усіма підприємствами й відстежує стан їхніх справ.
Вірність своєму професійному обов’язку спеціалістів на Сході України заслуговує самої високої поваги. Попри будь-що наші колеги забезпечують функціонування технологічного обладнання. Виконуються необхідні ремонтно-відновлювальні роботи.
Все це надає можливість для утримання працездатності трансляційних технологічних комплексів, складність й вартість яких характеризується не лише високими інженерними та фінансовими показниками. Десятиліттями докладалися умілі руки, гострий розум та частки душі працівників. Це було вагомою складовою успіхів у запуску систем, їх налагодженні та експлуатації в конкретних місцевостях. За самовіддану працю, за належне збереження всього того, у що були втілені надбання минулого та досягнення останніх часів, колектив Концерну РРТ виказує співробітникам з Донеччини та Луганщини свою пошану й виражає їм особливу вдячність.

сайт концерну

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>