Уведено в дію нові передавачі для Донецької та Луганської ОДТРК

Теги: КРРТ
Перегляди: 2529
Додано: 2015-10-12 14:45:35 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 12:51:03 (E.v.g.)

 

9 жовтня Луганська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) за власний кошт увів у дію передавач для трансляції програм Луганської обласної державної телерадіокомпанії на 25-му телевізійному каналі (ТВК) поблизу Луганська. Про це повідомляє сайт Концерну РРТ і прес-служба Міністерства інформаційної політики (МІП).

Використано передавач, отриманий з Литовської Республіки, а антенно-фідерний тракт змонтовано з резервних матеріалів.

Передавач уведено в дію на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП.

Місцерозташування передавача не розголошується з міркувань безпеки. Як уточнила «Телекритиці» голова Комісії, заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова, це передавач середньої потужності. Планується збільшення його потужності до 5 кВт - як у Волновасі, звідки сигнал декількох телеканалів має діставати півдня Донецька.

Як повідомляє прес-служба МІП, робота передавача забезпечила доступ мешканців Станично-Луганського району та частково міста Луганськ до телевізійних програм Луганського обласного телебачення.

«Незважаючи на те, що гроші з бюджету Концерн РРТ ще не отримав, процес відновлення мовлення продовжується, - зазначила Тетяна Попова. - Власними силами Концерн РРТ продовжує збільшувати географію покриття українських телеканалів. Після отримання фінансування згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2015 року №778-р, антенно-фідерний тракт буде замінено без перерв в мовленні».

 

24 вересня на РТПС «Старобільськ» Луганської філії Концерну РРТ введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, отриманий з Республіки Польща. Він використовується для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 49-му телевізійному каналі (ТВК)

Концерн РРТ за власні кошти придбав пристрій складання потужностей, після чого стало можливим підключення нового потужного передавача до антенної системи з висотою підвісу 230 метрів та з великим коефіцієнтом підсилення. За даними КРРТ, радіус дії передавача практично може сягати 80-90 км, що дозволяє доносити сигнал Луганської ОДТРК по всій північній частині області.

5 жовтня Концерн РРТ в місті Попасна власними силами увів у дію аналоговий малопотужний телевізійний передавач потужністю 15 Вт для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 43 ТВК.

За повідомленням Концерну РРТ, роботи велися за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Обладнання розміщене за тимчасовим варіантом, щодо якого досягнута домовленість з місцевими органами влади. Цей варіант буде використовуватись до відновлення повноцінної роботи РТС «Попасна», що знаходиться на лінії силового протистояння.

7 жовтня Концерн РРТ у місті Світлодарськ задіяв малопотужний аналоговий телевізійний передавач потужністю 10 Вт для трансляції програм Донецької ОДТРК на 24 ТВК.

24 ТВК у Світлодарську за ліцензією належить телеканалу ТЕТ, який погодив використання своєї частоти для потреб мовлення Донецької ОДТРК протягом року. 23 липня Нацрада дозволила Донецькій ОДТРК тимчасово мовити на цій частоті протягом року.

Введення в дію передавачів здійснено на виконання рішень Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення щодо відновлення мовлення на Сході України, яку очолює заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

ТелекритикаНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>