Трофей
Категорія: Супутникові та кабельні телеканали
Перегляди: 3329


www.trofey.tv

Слоган: Телеканал людських захоплень

Телеканал «Трофей» створений для тих, чиє життя немислиме без полювання і риболовлі, збору і заготівлі грибів, лікарських рослин і ягід. Він покликаний об'єднати всіх, для кого це не просто приємне проведення часу, а стиль і філософія життя.
Телеканал має на меті - створити справжній клуб соратників по захопленню, розширити кругозір телеглядача і зібрати якнайповнішу інформацію для мисливців та рибалок на одному каналі.

Тут знайдуть цікаві та корисні відомості ті, хто тільки знайомиться зі світом дикої природи і хоче більше дізнатися про особливості дивовижного життя тварин і рослин. Багато нового і важливого знайдуть для себе запеклі мисливці і рибалки, які можуть познайомитися з новими, ще неосвоєними способами рибного лову й полювання на дикого звіра і птицю.

В одному місці для глядача була зібрана найрізноманітніша інформація, як публіцистичного так і енциклопедичного характеру про полювання, риболовлю, трави, ягоди і гриби.

Для глядача відбирається найцікавіше відео про рибалку та полювання. Телеканал займається зйомкою передач власного виробництва, стати учасником яких може кожен з Вас. Також збираються передачі про полювання і риболовлю провідних українських і зарубіжних авторів.

Клуб рибалки, клуб мисливця - такими словами можна охарактеризувати, який об'єднує початківців і досвідчених рибалок і мисливців.

Ви завжди будете в курсі останніх новин та технологій, нових відомостей про мисливську зброю і риболовецькі снасті, про кращі місця для полювання та водойми для риболовлі та просто для відмінного відпочинку на природі всією сім'єю або веселою компанією.

Кодований з 8 вересня 2020 року.

Телеканал від FilmUA Group: "Дача", "Epoque", "Трофей", "Наука", "Терра", "Фауна", "FilmUADrama", "36,6", "Кус-кус".

Інтернет мовлення:
Трофей (оф.сайт)Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Astra 4A - 4.8°E 11766 H 30000 DVB-S2/8PSK Astra 4A BSS European MPEG-4 4:3, EPG Verimatrix
Дані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТзОВ ТРК "ТРОФЕЙ ТВ" вул. Дмитрівська, буд. 18/24, офіс 34, м. Київ, Київська обл., Україна 39141397 info@trofey.tv pr@trofey.net Зеленський Віктор Володимирович Сальнік Володимир Анатолійович, частка статутного капіталу – 45%. Медвєдь Андрій Олександрович, частка статутного капіталу – 10%. Сальнік Максим Анатолійович, частка статутного капіталу – 45%.
cтарі логотипи:


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>