Наука
Категорія: Супутникові та кабельні телеканали
Перегляди: 2203

nauka

www.nauka-tv.com


Слоган: Навколо так багато цікавого

Наука - український пізнавальний телеканал, який розпочав мовлення 18 травня 2016 року.
21 століття - епоха відкриттів і потрясінь. Кращі вчені світу продовжують розкривати секрети, до цього часу не розгадані людством. На науку витрачають мільйони і заробляють мільярди. Вона відкриває нові горизонти далеко за межами Землі. Наука дає можливість впливати на людей і відчувати владу над світом. Це потужний стимул для розвитку і змін. Канал розсіє димову завісу недомовленості і покаже глядачам, з чого створено світ. Забудьте все, що ви знали до цього! Попереду вас чекає найцікавіше.

Буквально до 19 століття людство знало тільки два типи наук: природні і гуманітарні. Технічні науки, що виникли не так давно, займають проміжне положення, бо техніка є продуктом людського духу і не зустрічається в природі, але, тим не менш, вона підпорядковується тим же об’єктивним закономірностям, що і природні об’єкти. Техніка стає для людини свого роду штучною природою, в якій людина створює свої закони.

Специфіка технічних наук полягає в тому, що вони досліджують закони цієї штучної природи та їх взаємозв’язок з природними законами. Крім того, технічне пізнання може не мати свого об’єкта дослідження в реальності, так як його ще потрібно сконструювати.

Телеканал продемонструє вам, як технічні науки змінюють наше середовище проживання, і допоможе розібратися в їх практичному використанні, на благо людства. Ви маєте право знати, з чого створений навколишній світ і телеканал покаже його вам.

Попереду вас чекає все найцікавіше з нашим телеканалом!

Кодований з 8 вересня 2020 року.

Телеканал від FilmUA Group: "Дача", "Epoque", "Трофей", "Наука", "Терра", "Фауна", "FilmUADrama", "36,6", "Кус-кус".Відео

Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Astra 4A - 4.8°E 11766 H 30000 DVB-S2/8PSK Astra 4A BSS European MPEG-4 4:3, EPG Verimatrix
Дані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТОВ «ТРК “Алма” вул. Закревського, 22, м. Київ 39412707 +380 44 501-39-71 info@fauna-tv.com info@terra-tv.com info@nauka-tv.com Максим Анатолійович Сальнік Анатолій Сальнік (частка 52%) і його сини Володимир Сальнік (24%) і Максим Сальнік (24%)


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>