Ірта (Луганщина)
Категорія: Обласні телеканали
Перегляди: 11812


www.tv.irtafax.com.ua


Луганський обласний недержавний інформаційно-розважальний телеканал

До подій 2014 року тісно співпрацював з багатьма місцевими телеканалами: Антел (Антрацит), Ера-ТВ (Брянка), Ніка-ТВ (Ровеньки). В ефірі були програми телеканалу “2+2”,  програма “RU.Zone” від телеканалу “RU Music”, а також новини російського телеканалу “Первый канал”.

З 1/07/2017 в ефірі програми телеканалу “Zik” замість “112-Україна” та “Донбас”.

Припинив мовлення 30 травня 2014 року. Відновив мовлення наприкінці серпня 2014 року зі студії у Сєвєродонецьку (раніше студія була у Луганську), на території підконтрольній Україні, в ефірі були програми телеканалу “24 новини”. Деякий час на території підконтрольній Україні мовив на частотах телеканалу “ЛОТ”. Перевірки наприкінці 2018 року встановили що ефірне мовлення у Старобільську та Лисичанську відсутнє.

Припинив мовлення через російське вторгнення у 2022 році. Як розповів «Детектору медіа» представник телекомпанії Сергій Фоменко, 26 лютого більшість працівників редакції виїхала до Черкас. В ефірі кілька днів показували повтори, поки у Сєвєродонецьку не зникла електрика й інтернет. Частину техніки вдалося вивезти. Зараз редакція співпрацює з організаціями, які надають засобам масової інформації ґранти — Media Development Foundation, Львівським медіафорумом тощо, і сподівається відновити трансляцію онлайн на сайті та ОТТ-платформах. «Намагаємось знайти допомогу, щоб відновити роботу. Бо зараз підприємство не має грошей. Наші співробітники не звільнені, однак ми маємо борги із зарплатні. Ми працюємо у соцмережах. Робимо донорський проєкт для ютуба. А так ситуація критична», — сказав Сергій Фоменко. Колектив каналу ІРТА сподівається повернутись додому — до Луганська, коли його звільнить українська армія.

Раніше також мовив телеканал “Ірта+"


Відео

Дані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТОВ НТРК "Ірта" 31530558 (642) 55-18-72, 34-58-87, 34-58-82 ntrk.irta@gmail.com irta.starobelsk@gmail.com Жданюк Наталя Вікторівна ТОВ НТРК "Континент" Ландік Володимир Іванович, Ландік Роман Володимирович
cтарі логотипи: {gallery}old_logos/IRTA{/gallery}
 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>